Головна » Фестиваль » Умови та правила перебування на Млиноманії

Умови та правила перебування на Млиноманії

 • Щоб уникнути непорозумінь, отримати від Млиноманії максимум радості та позитиву, а також не наражати на небезпеку себе і оточуючих, кожен присутній на фестивалі має дотримуватись умов та привил перебування!

   

  Фолк-рок фестиваль "Млиноманія" відбувається на мальовничій галявині біля Південного Бугу в селі Печера. Місцина нерівна, є камінці, скелі, яри, струмки, болотце, корчі, де живуть різні земні гади. Поряд прогонять пастись корів, які лишають смачні міни.) Тому, задля Вашої ж безпеки, необхідно бути уважними, дивитись під ноги, не лазити в корчі.

   

  На Млиноманії МОЖНА:

   

  1. Радіти життю, щиро і дружньо спілкуватись.

  2. Здійснювати фото- та відеозйомку на тих локаціях, де це не заборонено.

  3. Малювати, майструвати, танцювати, грати, співати.

  4. Грати в волейболе, квестити, приїздити на Млиноманію на велосипедах.

  5. Бути чемними та достойними високого звання млиноманів.

   

  На Млиноманії ЗАБОРОНЕНО:

   

  1. Проносити зброю та вибухонебезпечні речовини.

  2. Розпалювати вогнища в необладнаних для цього місцях. КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЕНО РОЗПАЛЮВАТИ ВОГОНЬ ТА ПАЛИТИ В ЛІСІ, БІЛЯ ЛІСУ, НА ТРАВІ!

  3. Розпивати алкоголь, особливо – горілку, самогон, шмурдяк, портвейн та інші міцні напої. Заходити на територію в сп`янілому чи неадекватному стані!

  4. Палити в людних місцях, кидати недопалки де-інде, окрім сміттєвих баків або своїх кишень.

  5. Вживати наркотики, приносити їх на територію фестивалю, приходити в стані наркотичного дурману.

  6. Заїзджати на фестивальну галявину на авто-, мото- та іншому транспорті.

  7. Розбивати намети поза наметовим містечком (перед сценою, на дорозі, на скелі, на проході корів, в інших не відведених для цього місцях).

  8. Рубати, пиляти, ламати живі дерева.

  9. Заходити на городи чи на територію приватних садиб без дозволу господарів.

  10. Заходити за позначені/відгороджені технічні зони (сцена, апаратура, кухня тощо).

  !НІ В ЯКОМУ РАЗІ НЕ ПІДХОДИТИ ДО КРАЮ СКЕЛІ!

   

   

  Їдучи на Млиноманію, необхідно знати, що:

   

  1. Млиноманія - один з небагатьох українських некомерційних та водночас неполітичних open air фестивалів. Майже всі кошти на втілення програми фестиваль отримує завдяки вашим орг.внескам = придбаним квиткам, друзі млиномани! Кошти, отримані оргкомітетом, витрачаються на покриття програмних витрат фестивалю (сцена, апарат, муз.програма, струм, благоустрій, пальне, харчування і т.д.)

   

  2. Щорічне проведення Млиноманії було би неможливим без допомоги волонтерів. Деталі для волонтерів тут >>

   

  3. Фестиваль є масовим заходом, тому охорону правопорядку на його території забезпечують працівники поіліції, з якими організатори координують свої дії. Прохання до гостей фестивалю - в разі виявлення вибухонебезпечних або підозрілих предметів, а також громадян, які порушують правопорядок, негайно зверніться до співробітників Національної поіліції! Давайте дбати про нашу безпеку разом!

   

  4. Організатори і волонтери не несуть відповідальності за Ваше особисте майно! Тому важливі документи, гроші та інші цінні речі наполегливо рекомендуєжмо носити з собою. Прохання пильно слідкувати за своїми речами, щоб уникнути неприємних сюрпризів. Якщо Ви знайшли чиюсь загублену річ, будь-ласка, віднесіть її до фестивального адмін. намета, щоб ведучий зміг оголосити про це на всю Млиноманію.

   

  5. Ввічливість, взаємодопомога, повага один до одного - запорука нашого гарного настрою і позитивних вражень від фестивалю. Кожень гість своїм настроєм та власними діями наповнює фестивальний простір. На Млиноманії не допускається нецензурна лайка, неповага, агресія до гостей, учасників та організаторів фестивалю.

   

  6. На Млиноманії не бажано вживати алкоголь і тютюн. Розгулюючи по фестивалю з цигаркою, алкоголем, або у нетверезому стані, ви ризикуєте стати клієнтом співробітників поліції. В будь-якому разі, залишайтесь людьми, і буде вам щастя! А от добродіїв наркоманів оргкомітет наполегливо просить або попередньо з'їздити в Катюжанку до отця Олександра, або ж їхати в якесь інше місце зі своїми "колесами", "баянами" і "дорогами"!

   

  7. Безпека всіх залежить від кожного млиномана, від дотримання Вами правил перебування на фестивалі, пожежної безпеки, Вашої уваги та адекватності.

   

  8. Прохід на фестиваль здійснюється лише за наявності квитка/сплати орг. внеску. Придбаний квиток - це Ваш внесок в організацію та проведення Млиноманії. На вході волонтери звіряють Ваш квиток із базою даних. Та обмінюють його на браслет, який дає право входу і перебування на фестивальній галявині. Увага! Браслет не можна знімати до завершення фестивалю! Браслети перевірятимуться, тому заборонено перебувати на фестивалі без браслету або з пошкодженим браслетом.

  Безкоштовно допускаються: учасники АТО, діти до 14 років, пенсіонери.

   

  9На Млиноманії запроваджено РОЗДІЛЬНИЙ ЗБІР СМІТТЯ! За підрахунками оргкомітету, біля 3/4 сміття становить вторсировина. Навіщо забруднювати Природу? Для кожного виду сміття на фестивальній галявині будуть встановлені та спеціально підписані окремі контейнери/мішки. Окремо треба складати: 1) чисте скло, 2) пластикові пляшки, 3) бляшанки та інші металеві предмети, 4) органіку, та 5) все інше сміття, яке не переробляється (брудне скло, пластик, брудні пакети тощо).

  Обов`язково беріть з собою кружку-миску-ложку, а не пластиковий посуд!

   

   

   

  Що треба взяти на Млиноманію:

   

  1. Квиток (гроші).

  2. Намет, спальник, килимок.

  3. Кружку+миску+ложку!

  4. Змінний одяг, надійне взуття, бандану/шляпу на голову.

  5. Ліхтарик.

  6. Їдло (хто бажає готувати).

  7. Музичні інструменти, гарний настрій).

  8. Засоби гігієни, ліки, інші необхідні для Вас девайси.

   

   

  Поряд з територією заходу тече річка Буг, в якій купа камінців, а також є яри, скелі, хащі, ліс. Тому необхідно дотримуватись правил безпеки:

   

  > Задля Вашого ж здоров’я радимо не збирати та не вживати грибів і невідомих ягід, не пити води з Бугу.

  > Не лазити по хащах, дивитись під ноги, щоб не наступити на гадюку чи вужа.

  > Не стрибати до річки з берега, камінців, мостів – під водою є каміння і корчі!

  > Не лізти п`яним до води.

  > Не залазити на перила мостів, до млинського водоспаду, а також у млин та на прилеглі будівлі, які є пам’ятками архітектури.

   

  Слідкуйте за собою та допомагайте іншим, друзі, щоб після Млиноманії залишились лише радісні враження.

Наверх