Головна » Проекти » Центр Зеленого Туризму

Центр Зеленого Туризму в селі Печера допоможе перетворити Ваш відпочинок на цікаву, змістовну та захопллюючу подорож

 •  

  Центр Зеленого Туризму пропонує Вам яскравий, змістовний, активний та романтичний відпочинок серед казкової краси прибузького краю. Подільські села Печера і Сокілець розташовані у Вінницький області та розкинулись по обидва боки Південного Бугу. Місцевість просто заворожує та надихає своїми краєвидами, бурхливими порогами, кремезними скелями, запашним різнотрав`ям, непересічною історією, унікальними старовинними пам`ятками.

   

  Серед чарівної нерукотворної краси розмістились: комплекс Сокілецького Млина, дерев`яна Церква Різдва Пресвятої Богородиці, Печерський дендропарк, Костел-усипальниця родини Потоцьких, а також краєзнавчий музей с. Печера. За характерний скелястий рельєф, численні повороти річки та (поки-що) збережену природу, Печеру та навколишні простори називають "Українською Швейцарією". Завдяки порогам та різноманіттю флори, місцевий мікроклімат позитивно впливає на самопочуття, і особливо сприяє відновленню після травм.

   

   

  Ми з радістю:

   

  > Приймемо туристів і гостей села на мальовничій галявині нашого Центру.

  > Порадимо найбільш зручну для Вас приватну садибу на потрібні дати в Печері або Сокільці.

  > Проведемо захоплюючу екскурсію історичними та мальовничими місцями с. Печера та Сокілець.

  > Приготуємо смачні та колоритні страви (юшка, борщ, козацький куліш, картопля за особливим рецептом, запечена риба, плов, місцеві цілющі напої, інші страви за Вашим побажанням).

  А також проконсультуємо щодо умов проживання, особливостей відпочинку, підкажемо як краще доїхати, відповімо на питання, які Вас цікавлять...

   

  Проживання*:

  1. На просторій та чарівній галявині біля Південного Бугу:
  > в своєму наметі;
  > в нашому наметі;

  * На території галявини сміття сортується та викидається в окремі ємності: 1) скляні пляшки, 2) ПЕТ пляшки та бляшанки, 3) папір і картон 4) органіку та 5) все інше - сміття, яке не переробляється. Пластик, бички, поліетилен в багаття не кидається! Центр Зеленого Туризму підтримує прогресивні екотехнології та розділяє сміття на вторсировину (скло, пластик, жерсть), органічні рештки та сміття, яке не підлягає переробці.

  2. В садибах місцевих мешканців. Умови в кожного різні. Ціни коливаються мід 40-100 грн. з людини за добу. 

  3. В Будинку відпочинку "Печера" (новому комфортабельному готелі в центрі Печери).

  4. На Турбазі "Печера". Турбаза розташована в 50 метрах від р. Півд. Буг, поряд із місцем проведення "Млиноманії". Турбаза приваблює своєю просторою і затишною територією (близько 2 га), є альтанки від невеличких до "весільної", мангали, наст.теніс, волейбольний та міні-футбольний майданчики, найсмачніша в Печері джерельна вода. Є різні варіанти проживання: від бюджетних вагончиків по 30 грн. з людини до будиночків на 6, 8 осіб та "напівлюксів". Також на березі біля турбази є кемпінг, де за невелику плату можна поставити авто, розбити намети, арендувати одну із альтанок. Ціни, будь-ласка, уточнюйте в адміністраторів турбази.

   

   

  Будь-ласка, звертайтесь завчасно, щоб забронювати місця. 

  ***

   

  Преса про Центр Зеленого Туризму:

  На Вінниччині людей селять у Бочку Діогена >>>

  «ЗЕЛЕНІ ТУРИСТИ» В ПЕЧЕРІ СТРИБАЛИ З МОСТУ >>>

   

   

  Для організаторів та учасників сплавів або екскурсійних турів >>

   

  Команда Центра Зеленого Туризму залюбки організує:

   

  > смачнв та поживні страви. Натуральна українська кухня, страви готуються на вогнищі (борщ, юшка, куліш, плов, картопля на диску, мамалига, риба запечена, овочі-гриль, каша з піджаркою тощо)!
  > екскурсію найкращими історичними місцями та краєвидами Печери і Сокільця.
  > проконсультує щодо варіантів проживання в Печері та Сокільці, які Вам найбільше підходять.

   

  Звертайтесь! (098) 440*22*38 Олексій

  e-mail: mlinoman[a]gmail.com

   

  Чекаємо на Вас в чарівній ПечеріЛаскаво запрошуємо до прибузьких берегів!

Наверх