Головна » Учасникам » Музикам і гуртам

Музикам і гуртам

 • Запрошуємо на головну "Лісову" сцену Млиноманії-2018! Відбір гуртів триває, подавайте Ваші заявки, друзі! Заявки приймаються до наповнення програми, але не пізніше, ніж до 1 червня 2018 року.

   

  Умови участі у фестивалі.


  1. Заповніть  Форму заявки на участь у Млиноманії-2018. Зверніть увагу на те, що музична програма Млиноманії-2018 напівакустична. Буде одна "Лісова" ленд-арт сцена (до 2 кВт звуку, гітарний та бас комбіки, перкусія замість ударної установки).

  2. Заявки приймаються до 1 червняВідбір гуртів проводить оргкомітет фестивалю на свій розсуд.

  3. Подаючи заявку, гурт/виконавець висловлює своє бажання виступити на "Млиноманії" та погоджується з Умовами участі та Правилами перебування на Млиноманії.

  4. Фестиваль надає гуртам-учасникам: харчування, місце для встановлення наметів. За домовленістю, в разі можливості, - розміщення в одній із дружніх садиб. В силу свого некомерційного характеру, Млиноманія не виплачує гуртам гонорарів.

  5. Концертна програма триває три дні. Кожного дня на Лісовій сцені виступають 4-6 гуртів. Тривалість виступів - від 30 до 60 хвилин (залежно від репертуару і особливостей гурту). Також в планах є проведення джем-сейшена, день і час на етапі узгодження, пропонуйте свої ідеї щодо цього:)

  6. Місце проведення: с. Печера, Тульчинський р-н, Вінницька обл.

  7. Дати: 3,4,5 серпня 2018 року.

   

  Попередній графік роботи головної "Лісової" сцени:

   

  Пт, 3 серпня: 19:30-23:00

  Сб, 4 серпня: 17:30-23:00

  Нд, 5 серпня: 17:00-21:00

  Саунд-чеки відбуваються з 13:00 до 17:00. Прохання до відібраних гуртів, або їх представників: заздалегідь повідомити організаторів про час і день приїзду на фестиваль та узгодити час саунд-чеку!

   

  ***

   

  Любі друзі музики та поети!

   

  Фолк-рок фестиваль "Млиноманія" з радістю запрошує до участі справжні, живі, самобутні, колоритні, запальні та мелодійні музичні гурти, фольклорні та акустичні колективи! Головні критерії відбору - професійністьщирістьякість та непопсовість.

   

   

  Млиноманія не займається шоу-бізнесом. Основні музичні напрямки - фолькетнорок та фольк-рок, але конкретний музичний стиль - не найголовніший критерій. Якщо Ви виконуєте джазблюзреггіска-панкбоса-новурокабілі або іншу дійсно атмосферну музику, - ласкаво просимо на Млиноманію! Головне, щоб пісні мали душу, а це відчувається одразу.)

   

   

  Учасникам фестивалю оргкомітет надає харчування і безкоштовний вхід. Якщо в організаторів є така можливість, за попереднім узгодженням можуть надаватись місця для проживання в наметах чи дружніх садибах. В силу своєї некомерційності та аполітичності, фестиваль не виплачує учасникам гонорарів та не відшкодовує витрати на проїзд. Натомість, Млиноманія надає простір для прояву талантів як відомим, так і молодим виконавцям.

   

   

  Дякуємо за Вашу увагу до фолк-рок фестивалю "Млиноманія" та прагнення долучитись до свята творчості на лоні дивовижної Прибузької долини!

Наверх