Головна » Учасникам » Музикам і гуртам

Музикам і гуртам

 • Любі друзі музики та поети!

   

   

  Фолк-рок фестиваль "Млиноманія" з радістю запрошує до участі справжні, живі, самобутні, колоритні, запальні та мелодійні музичні гурти, фольклорні та акустичні колективи! Головні критерії відбору - професійність, щирість, якість та непопсовість.

  Млиноманія не займається шоу-бізнесом. Основні музичні напрямки - фольк, етно, рок та фольк-рок, але конкретний музичний стиль не відіграє тут головну роль. Якщо Ви виконуєте, наприклад, джаз, блюз, реггі, ска-панк, боса-нову, рокабілі, і т.д., ласкаво просимо на Млиноманію! Головне, щоб музика мала душу, а це відчувається одразу.

   

   

  Умови участі у фестивалі.

  1. Заявки приймаються на електронну пошту.

  2. Увага! Заявки на головну сцену Млиноманії-2017 приймаються до 1 травня. Чим раніше надіслана заявка, тим більше шансів потрапити до лайн-апу.

   

  3. Відбір проходить 2 тури
  Перший тур відбору: оргкомітет вибирає чотири підгрупи по 10 найбільш цікавих (на його думку) гуртів, та розміщає голосування в спільнотах Млиноманії.
  Другий тур: з відбору до лайн-апу Млиноманії-2017 потрапляють 4 гурти, які набрали найбільшу кількість голосів та зайняли перші місця в своїй десятці.

   

  4. Заявки бардів, поетів та акустичних виконавців на камерну сцену біля вечірнього вогнища приймаються до 1 червня.

   

  5. Подаючи заявку, гурт/виконавець висловлює своє бажання виступити на "Млиноманії" та погоджується з Умовами участі та Правилами перебування на Млиноманії.


  6. Фестиваль надає гуртам-учасникам: харчування, місце для встановлення наметів. За домовленістю, в разі можливості, - розміщення.

  7. Фестиваль, в силу свого некомерційного характеру, не виплачує гуртам гонорарів. Виключенням може бути хедлайнер фестивалю.

   

  Запрошуємо виступити на головну сцену Млиноманії-2017! Відбір гуртів триває, тому ви ще можете встигнути подати заявку! Заявки приймаються до наповнення програми, але не пізніше, ніж до 15 квітня 2017 року. 

   

  Основна концертна програма триває два дні. Кожного дня на головній млиноманській сцені виступають 6-8 гуртів. Тривалість виступів - від 30 до 60 хвилин (залежно від репертуару і особливостей гурту).

   

  Головна сцена працює з 17:30 до 23:00 (час попередній, можливе продовження до 00:00-00:30). Саунд-чеки відбуваються з 12-13:00 до 17:00. Прохання до гуртів, які відібрані на головну сцену, або їх представників - заздалегідь повідомити організаторів про час і день приїзду на фестиваль та узгодити час саунд-чеку!

   

  Камерна, акустична сцена біля нічного вогнища >

   

  Барди, музиканти, поети, акустичні, фольклорні колективи та ансамблі вже за традицією зможуть виступити на стилізованому майданчику біля Спільного Вогнища. Територіально майданчик та вогнище розташуються в районі наметового містечка. Приймаються заявки. Хто бажає виступити, будь-ласка, сповістіть оргкомітет Млиноманії. Подати заявку на акустичну сцену можна в групі Млиноманії ВК.

   

  Учасникам фестивалю оргкомітет надає харчування і безкоштовний вхід. Якщо в організаторів є така можливість, за попереднім узгодженням можуть надаватись місця для проживання (нічлігу). В силу того, що Млиноманія - некомерційний фестиваль без політичного спрямування, за відсутності достатньої спонсорської підтримки, фестиваль не виплачує учасникам гонорарів та не відшкодовує витрати на проїзд. Натомість, Млиноманія надає простір для прояву талантів як відомим, так і молодим гуртам і виконавцям.

   

   

  Дякуємо за Вашу увагу до фолк-рок фестивалю "Млиноманія", за Ваші заявки та прагнення долучитись до свята музики і творчості на лоні дивовижної Природи прибузької долини!

Наверх