Головна » Партнерам » Підтримати

Підтримай творчий еко-простір в с. Печера!

 • Еко-фолк-рок фестиваль "Млиноманія" задуманий як простір творчості та натхнення, єднання України та пробудження екологічної свідомості, розвитку культурного життя, туризму та економіки села. Млиноманія з радістю пропонує Вам зробити свій внесок в створення фестивалю!

   

   

  Творчий простір "Млиноманія" може підтримати кожен охочий!

   

  1. Зробити орг. внесок завчасно або на вході. Завчасно дешевше!

   

  2. Придбати фірмову футболку Млиноманії (можна вже зараз). Вартість - 200 грн. 

   

  3. Стати меценатом - зробити благодійний внесок.

   

  4. Стати спонсором - матеріально підтримати "Млиноманію", в обмін на чудовий PR до, під час та після фестивалю. В 2018-му році відбудеться творча зустріч "Серпневі вакації", яку також можна підтримати.

   

  5. Допомогти апаратурою, матеріалами, друком афіш/банерів, PR-ом, автотранспортом, пальним, облаштуванням фестивальної галявини тощо.

     Контакти оргкомітету:

   

  Олексій Моушин lelique[равлик]ua.fm
  (098)*440*22*38

  Михайло Пенедюк mlin.pechera[равлик]gmail.com
  (067)302*76*52

   

   

  Основні витратні пункти фестивального бюджету:

  1. Оренда музичної апаратури.

  2. Гурти.

  3. Благоустрій, облаштування галявини.

  4. Пальне та електроенергія.

   


  Млиноманія не прагне грошей ціною долучення до політиків/феодалів і дякує за Вашу допомогу! Як зазначають гості фестивалю, найголовніше в Млиноманії - не відомі хедлайнери чи крупний масштаб, а особлива АТМОСФЕРА ЄДНАННЯ, РАДОСТІ, ТВОРЧОСТІ, ДРУЖБИ. 

   

  Внесок у проведення Млиноманії - це не просто гроші на бензин чи апаратуру, це - енергія, завдяки якій відроджується мальовниче село Печера, прибирається сміття з берегів Південного Бугу, відбувається щире та дружнє спілкування, зустрічаються, знайомляться, радіють життю та втілюють свої мрії тисячі особистостей!

Наверх