Головна » Партнерам » Спонсорам

СТАНЬТЕ СПОНСОРОМ ФОЛК-РОК ФЕСТИВАЛЮ МЛИНОМАНІЯ!

 •  

  СПОНСОРУ надається обумовлена площа для розміщення реклами:

   

  - під час PR-кампанії фестивалю (радіо, ТБ, білборди та сітілайти, афіші в містах України, в громадському транспорті та ін.);

  - під час самого фестивалю (проголошення спонсора зі сцени, розміщення банерів та зовнішньої реклами і т.д.);

  - обов`язкове згадування спонсора в усіх прес-анонсах, прес-релізах фестивалю, під час прес-конференцій та інтерв`ю;

  - в мережі інтернет: на офіційному сайті фестивалю www.mlinomaniya.org.ua, на сайтах та сторінках інформаційних партнерів та дружніх інтернет-ресурсів.

   

  СПОНСОР отримає можливість виступити зі сцени під час відкриття та закриття Млиноманії. СПОНСОРУ надається право проводити презентаційні заходи під час фестивалю, брати участь у фестивальному ярмарку. СПОНСОР отримає щиру подяку організаторів, учасників та гостей Млиноманії!

   

  СПОНСОР Млиноманії може приймати участь у формуванні програми фестивалю. Ми завжди готові до діалогу і опрацюємо Ваші зауваження, пропозиції та ідеї стосовно фестивалю!

   

  Обмеження: об`єкт реклами (продукт, ТМ тощо) не мають бути забороненими законодавством України, пропагувати насильство та сепаратизм, а також не мають приносити шкоду життю і здоров`ю людини.

   

  Якщо Вам до душі фестиваль Млиноманія, його ідеї, завдання та концепція - запрошуємо до плідної та взаємовигідної співпраці!!!

   

  За детальнішою інформацією звертайтесь до оргкомітету:

   

  Олексій Мошин - оргкомітет фестивалю

  lelique[a]ua.fm, моб: (098) 440-22-38

Наверх