Головна » Партнерам » Спонсорам

Стань спонсором Eco/Folk/rock фесту Млиноманія!

 • В 2018-му році команда Млиноманії не робить масштабного фесту, натомість, 3,4,5 серпня в селі Печера відбудеться творча зустріч "Серпневі вакації". 

   

  Візьме участь обмежене коло непересічних особистостей. Подія некомерційна, тому потребує спонсорингу, в ідеалі. Але необхідна сума значно менша за ту, яка потрібна на фестиваль. Дякуємо компанії  Agros club за часткове покриття видатків на організацію цьогорічної творчої зустрічі. Та запрошуємо інших меценатів/спонсорів!

   

  ***

  Якщо Вам до душі фестиваль Млиноманія, його ідеї, завдання та концепція - запрошуємо до плідної співпраці! Ми стомились писати медіа-плани, супер-презентації і таке подібне, бо в нашому випадку воно не працює... Але з радістю поспілкуємось із тим, хто може та бажає допомогти втілювати Млиноманії в життя:) і обумовимо всі можливі варіанти, щоб кожен з нас мав віддачу від цієї справи.

   

  СПОНСОРУ надається обумовлена площа для розміщення реклами:

   

  - під час PR-кампанії фестивалю на афішах в містах України;

  - під час самого фестивалю (проголошення спонсора зі сцени, розміщення банерів та зовнішньої реклами і т.д.);

  - обов`язкове згадування спонсора в усіх прес-анонсах, прес-релізах фестивалю, під час прес-конференцій та інтерв`ю;

  - в мережі інтернет: на офіційному сайті фестивалю www.mlinomaniya.org.ua, на сайтах та сторінках інформаційних партнерів та дружніх інтернет-ресурсів.

   

  СПОНСОР отримає можливість виступити зі сцени під час відкриття та закриття Млиноманії. СПОНСОРУ надається право проводити презентаційні заходи під час фестивалю, брати участь у фестивальному ярмарку. СПОНСОР отримає щиру подяку організаторів, учасників та гостей Млиноманії!

   

  СПОНСОР Млиноманії може приймати участь у формуванні програми фестивалю. Ми завжди готові до діалогу і опрацюємо Ваші пропозиції та ідеї стосовно фестивальної програми!

   

  Обмеження: об`єкт реклами (продукт, ТМ тощо) не мають бути забороненими законодавством України, пропагувати насильство та сепаратизм, а також не мають приносити шкоду життю і здоров`ю людини.

   

  За детальнішою інформацією звертайтесь до оргкомітету:

   

  Олексій Мошин - оргкомітет фестивалю

  lelique[a]ua.fm, моб: (098) 440*22*38

Наверх