Vідповіді на часті запритання

 •  

   

  МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ МЛИНОМАНІЇ

   

  Казкове село Печера Тульчинського району Вінницької області, галявина в долині Південного Бугу (на правому березі Бугу, 400-500 метрів вище за течією від моста).

   

  ХТО ТАКИЙ ЇОЖИК??

   

  Це питаня з кожним днем задають собі (і нам) все більше і більше млиноманів. Поки-що ми не можемо на нього відповісти... але, як тільки дізнаємось - одразу все вам розповімо!

   

  ЯК ДІСТАТИСЯ ДО МЛИНОМАНІЇ

   

  Електричкою, маршруткою, велосипедом, стопом.

  Із Вінниці організовано тур Вінниця-Млиноманія-Вінниця. Це чудовий спосіб з комфортом та у веселому товаристві дістатись до фестивалю)
  На авто також можна - від Вінниці до Печери 65 км, кооперуйтесь, в кого є місця! Також ходить громадський транспорт - детальніше читайте в окремому розділі ЯК ДІСТАТИСЯ.

  А істинні відчайдухи дістаються на вєліку! (і таких щороку все більше)

   

  ЧИ МОЖНА ПОСТАВИТИ АВТО БІЛЯ НАМЕТУ?

   

  Ні, бо в`їзд на територію фестивалю та наметового містечка на авто ЗАБОРОНЕНИЙ! Фестивальна територія на гумова, треба розмістити гостей, учасників, фестивальні майданчики.

   

  УМОВИ ФЕСТИВАЛЬНОГО НАМЕТОВОГО МІСТЕЧКА

   

  - наметове містечко Млиноманії розташовується безпосередньо на території, недалеко від сцени та фестивальних майданчиків;
  - в наметовому містечку проживають лише ті, хто має квиток на фестиваль;
  - безкоштовно можна: користуватись туалетами, брати сухі дрова (ні в якому разі не рубати живі дерева!);
  - багаття розводити лише в спеціально облаштованих для цього місцях!
  - заселення в наметове містечко Млиноманії відбувається із п`ятниці, проживання - до понеділка. Виключення - табір волонтерів, який розгортається набагато раніше.

   

  ЯКУ ПАРТІЮ ПІДТРИМУЄ МЛИНОМАНІЯ?

   

  Фолк-рок фестиваль Млиноманія є мистецьким простором, вільним від політики. Мистецтво - окремо, політика - окремо. Тому фестиваль не підтримує жодного політика, політичної партії чи олігархічної групи. Ящо політик хоче на фестиваль - будь-ласка, але без партійної пропаганди, банерів, листівок, агітації та інших атрибутів політ "культури".

   

  ОРГАНІЗАТОРИ

   

  Організатор фестивалю - ініціативна група ентузиастів, волонтерів, музик та інших особистостей.

Наверх