Головна » Проживання

Варіанти проживання в с. Печера та с. Сокілець

 • Проживання в с.Печера та с.Сокілець:

   

  Місце проживання Вартість (грн.) Умови Особливості
  Наметове містечко безкоштовно для гостей Млиноманії, які зробили орг. внесок Біля галявини фестивалю, поряд - джерело, навколо - краєвиди, фестивальні майданчики, якщо Ви бажаєте насолодитись фестивальною атмосферою - то Вам сюди!
  Туристична галявина біля Сокілецького Млина 20 грн. з людини в наметах,
  300 грн. оренда ленд-арт "Бочці Діогена" на 4-6 осіб
  за добу Село Сокілець, 500 м від території фестиваля. Приватна галявина на березі Бугу одразу нижче за течією від Сокілецького Млина. Є місце для вогнища, рибалки, колодязь 50 метрів, туалет. Не забудьте взяти намет, а також спальник і килимок!

  Можна жити в ленд-арт приміщенні "Бочці Діогена" (4-6 осіб, 300 грн. за добу за всіх). Подробиці питайте у власника: Володимир (097)525*90*53
  Садиби місцевих мешканців орієнтовно 50 грн. з 1 людини за добу Села Печера/Сокілець, можна зняти будинок, можна кімнату (пару кімнат). 
  Новий готель - будинок відпочинку "Печера" від 470 грн.

  2-місний 
  номер за добу

  Готель розташований в самому центрі с. Печера, розпочав свою роботу в 2014 році. 400-500 м від млиноманської галявини. Є номери різних категорій зі зручностями, басейн, кафе, сауна. Бронюйте номери заздалегідь!
  Санаторій "Сокілець"  орієнтовно 250 грн.  2-місний номер за добу Розташований в с. Сокілець, на протилежному березі р. Південний Буг, на території колишнього саду маєтку графа Потоцького. Номери краще замовляти заздалегідь.
  Заклад дитячий, але пару корпусів здаються і для дорослих відпочиваючих.
  Турбаза "Печера" від 30 грн. з людини до 250 грн./напівлюкс на двох   є номери будиночок з номерами "люкс", прості будиночки на компанію з 6, 8, 10 людей, та з 2-місними номерами, а також вагончики. Знаходиться безпосередньо біля галявини фестивалю. 

   

  1. Наметове містечко на території фестивалю. Проживання безкоштовне для гостей Млиноманії, які придбали квиток на фестиваль. В наметовому містечку: туалети, дрова, джерело - 100 метрів від наметів, а також неповторна творча атмосфера Млиноманії).

   

  2. Туристична галявина на березі Бугу в селі Сокілець, одразу нижче за течією від Сокілецького Млина. Від фестивальної галявини приблизно 500 м. Є: ленд-арт житло "Бочка Діогена" на 4-6 місць, колоритний шалаш із столом на 30 осіб, місце для 25-30 наметів, місце для вогнища, рибалки, колодязь - 50 метрів, туалет на території.
  > 20 грн. з людини за добу у Вашому наметі.
  > 300 грн. за добу - жила "Бочка Діогена" (на 4-6 осіб).
  > 200 грн. за добу - оренда шалаша "Бунгало" з масивним столом на 30 осіб.

   

  3. В садибі місцевих мешканців села Печера/Сокілець (будинок/кімната) > орієнтовно 50-60 грн. за добу з людини.

   

  4. В новому готелі у центрі села Печера > 2-містний номер порядку 450 грн. за добу. Номери різних категорій, замовляйте заздалегідь!

   

  5. Санаторій Сокілець > 2-містний номер приблизно 200 грн. за добу,
  (замовляти краще заздалегідь заклад дитячий, але пару корпусів здаються і для дорослих відпочиваючих).

   

  6. Турбаза "Печера" > плюсами є демократичні ціни та розташування - турбаза безпосередньо межує з фестивальною галявиною. Є різні варіанти поселення - від бюджетних за 30 грн. з людини до напівлюксів за 250 грн. на двох. Простора територія, оформлена різними арт-об`єктами, є міні-футбол, волейбол, бар, альтанки, джерельна вода. Бронюйте номери, друзі!

   

   

  * Ціни будь-ласка уточнюйте.

   

Наверх