Головна » Учасникам » Майстер-класи та ярмарок

Майстрам

 • Ласкаво запрошуємо майстрів до участі в атмоферній "Млиноманії"!

   

  Ви майструєте, відроджуєте традиції, створюєте щось справжнє та автентичне? Млиноманія чекає на Вас! Гості фестивалю будуть раді навчитись ковальству, гончарству, виготовленню різноманітних прикрас, валянню, малюванню, ліпленню, старовинним танцям, грі на етно-інструментах, бойовим мистецтвам та багатьом іншим ремеслам.

   

  За умови проведення цікавого та змістовного БЕЗКОШТОВНОГО майстер-класа, майстер звільняється від організаційного збору. Щоб уникнути одноманітних МК, просимо заздалегідь сповістити про Ваш намір взяти участь у Млиноманії.

   

  В 2018-му Млиноманія відбудеться в камерному масштабі, тому кількість запрошених майстрів по кожному із напрямків буде обмежена. Попередні дати і час роботи ярмарку та майстер-класів: 3 серпня ввечері, 4 та 5 серпня з 10:00 до 20:00. Прибути та розміститись на галявині Млиноманії варто за день до початку Млиноманії (в п`ятницю). Просимо повідомити оргкомітет Млиноманії про Ваше рішення помайструвати на фестивалі.

   

  Наполегливе прохання: не привозьте на Млиноманію низькопробний китайський "ширпотреб", релігійну чи політичну агітацію, а також зброю та інші заборонені законом речі!

Наверх