Головна » Зочотні новини звідусіль » Програма фестивалю Країна мрій 2012

Програма фестивалю Країна мрій 2012

  • Програма фестивалю Країна мрій 2012

    На Офіційному сайті фестивалю з`явилась програма дій на 2012 рік

     

     

    Алеї Майстрів з 10.00

    Українсько-японський центр 22-23 червня (14.00 - 20.00)

    • Японські танці Бонодорі
    • Майстер-клас із каліграфії
    • Куточок одягання літнього кімоно «юката»
    • Майстер-клас з фурошікі – японського стилю упаковки речей
    • Фотографування в образі самурая та гейші
    • Майстер-клас з орігамі

    Книжковий ярмарок (від дворика музею Гончара до алеї майстрів) працюватиме з 11.00 до 19.00

    • Книжкові майстер-класи на майданчику «Майстер-кляса»: з краснопису, із палітурення книжок, з ілюстрування книжок, з скрапбукінгу та квілінгу, створення книжки-пісенника та книжкової закладки.
    • Сцена «Курінь»: поетичні читання, презентації книг, літературні перфоменси.

    Велика літературна сцена (за брамою, в кінці книжкового ярмарку, перед входом до Алеї майстрів, 14.00 – 19.00):

    • театральні презентації, вечори поезії, літературно-музичні мікси, Кобзарський слем, література етнічних спільнот України, творчі зустрічі з метрами української літератури.

    Сцена «Літературна кухня» (дворик музею Гончара, з 13.00):

    • відомі письменники готуватимуть «кашу з сокири» і частуватимуть нею та цікавими історіями глядачів.

    22 червня:

    Дитяча галявина з 13.00 (народні майстри: виготовлення дитячих іграшок)

    Велика літературна сцена (за брамою, в кінці книжкового ярмарку, перед входом до Алеї майстрів, 14.00 – 19.00)

    • 14:00 – 15:00 – Сестри Гаєві: майстер-клас із малювання в дві руки
    • 15:00 – 15:30 – Література етнічних спільнот
    • 15:30 – 16:30 – Гумористичний дует «Язикаті Хвеськи»
    • 16:30 – 17:00 – Література етнічних спільнот
    • 17:00 – 18:00 – Василь Шкляр: творча зустріч
    • 18:00 – 19:00 – Троїсті мужики: Брати Капранови та Юрко Журавель

    Сцена «Під Стінами Лаври»

    • 13.00 – 14.00 – «Баламути» (Київ)
    • 14.00 – 15.00 – «Сільська музика» (Рівне)
    • 15.00 – 16.00 – «Веселі вуйки» (Київ)
    • 16.00 – 17.00 – «Василь Жадан» & «ТопОркестра» (Суми, Київ)
    • 17.00 – 18.00 – «Фолькнери» (Київ)

    Сцена «Майстерня танців»

    • 13.00 – 14.00 – «Рожаниця» (Київ)
    • 14.00 – 15.00 – «ТопОркестра» (Київ)
    • 15.00 – 16.00 – Арзи Бекір, дитячий майстер-клас (АР Крим)
    • 16.00 – 17.00 – «Сільська музика» - майстер клас танців (Рівне)
    • 17.00 – 18.00 – «Хорея козацька» (Київ)

    Сцена «Кобзарська майстерня»

    • 12.00 – 13.00 – Лаюш Молнар (Львів)
    • 13.00 – 14.00 – Ярослав Крисько, бандура (Львів)
    • 14.00 – 15.00 – Микола Тихонович Товкайло, бандура (Переяслав)
    • 15.00 – 16.00 – Володимир Биков, бандура (Київщина, с. Стрижавка)
    • 16.00 – 17.00 – Тарас Силенко, бандура (Київ)

    Вечірня сцена

    • 18.00 – 18.45 – «Іларія & Гриньків & Олексій Кабанов» (Україна)
    • 18.45 – 19.30 – Намгар (Бурятія)
    • 19.30 – 20.15 – Lilian Vieira (Zuco 103) (Бразилія, Великобританія)
    • 20.15 – 21.00 – ТНМК (Україна) 
    • 21.00 – 22.00 – BabaZula (Туреччина)

    23 червня:

    Майданчик «Етно-Fashion»

    • Показ колекцій українського етнічного та старовинного одягу. Автори – молоді талановиті українські дизайнери, які творять в стилі «Етно».
    • Співорганізатори проекту – «Український Тиждень Моди» та Музичне Видавництво «Країна Мрій».

    Дитяча галявина з 13.00 (народні майстри: виготовлення дитячих іграшок)

    Велика літературна сцена (за брамою, в кінці книжкового ярмарку, перед входом до Алеї майстрів, 14.00 – 19.00)

    • 13:00 – 14:00 – Сестри Гаєві: майстер-клас із малювання в дві руки
    • 14:00 – 14:30 – Література етнічних спільнот
    • 14:30 – 16:30 – ІІІ Кобзарський слем
    • 16:30 – 17:30 – Битва бардів: Макс Паленко vs. Євген Манженко-Сталкер
    • 17:30 – 18:00 – Література етнічних спільнот
    • 18:00 – 19:15 – Музично-культурологічний проект «Лагідна українізація» від Ореста Лютого (Антін Мухарський)

    Сцена «Під Стінами Лаври»

    • 12.00 – 13.00 – Олексій Заєць (Україна)
    • 13.00 – 14.00 – «Люди добрі» (Львів)
    • 14.00 – 15.00 –  «Йорий клоц» (Львів)
    • 15.00 – 16.00 – Ельвіра Сарихаліл та «Красу» (АР Крим)
    • 16.00 – 17.00 – «VOANERGES» (Київ)
    • 17.00 – 18.00 – Orkiestra ?w. Miko?aja (Польща)

    Сцена «Майстерня танців»

    • 13.00 – 14.00 – Майстер-клас стародавнього танцю під керівництвом М. Кабанова
    • 14.00 – 15.00 – Арзи Бекір, майстер-клас кримськотатарських танців (АР Крим) 
    • 15.00 – 16.00 – «Топорівчанка» (Чернівці)
    • 16.00 – 17.00 – 
    • 17.00 – 18.00 – «Гуляйгород», майстер-клас українських танців (Київ)

    Сцена «Кобзарська майстерня»

    • 12.00 – 13.00 – 
    • 13.00 – 14.00 – Мустафа (Київ)
    • 14.00 – 15.00 – Михайло Коваль, бандура (Великий Хутір, Черкащина)
    • 15.00 – 16.00 – Ярема Шевчук, колісна ліра, бандура (Київ)
    • 16.00 – 17.00 – Тарас Компаніченко, кобза, ліра, бандура (Київ)

    Вечірня сцена

    • 18.00 – 19.00 – Астарта (Київ)
    • 19.00 – 20.00 – MA VALISE (Франція) 
    • 20.00 – 21.00 – Mgzavrebi (Грузія)
    • 21.00 – 22.00 – ВВ & В. Попадюк & Ле Гранд Оркестра (Україна)

     

     

    Джерело:  http://www.krainamriy.com 

  • ВідмінитиДодати коментарій

Наверх