Головна » Зочотні новини звідусіль » Топ-10 музичних фестивалів 2012 року в Україні

Кращі фестивалі 2012 року в Україні

 • Топ-10 музичних фестивалів 2012 року в Україні

  Koktebel Jazz Festival

  Koktebel Jazz Festival - щорічний фестиваль сучасної етнічної та джазової музики, який проводиться з 2003 року в Коктебелі на березі Чорного моря (Крим). Засновником та ідеологом фестивалю є відомий російський тележурналіст Дмитро Кисельов.

  Традиційно фестиваль проходить в оксамитовий сезон (середина вересня) і збирає тисячі туристів і любителів музики та моря. У різні роки на Koktebel Jazz Festival виступали De Phazz, Red Snapper, Billy Cobham, Ніно Катамадзе & Insight, Stanley Clarke та інші.

  У 2011 році Джаз Коктебель пройшов з 15 по 18 вересня. На трьох сценах фестивалю виступили Karl Frierson, Parov Stelar,  Red Snapper, Kitchen Grooves, Drum Ecstasy, Perfect Me, Борис Гребенщиков, Аліна Орлова та багато інших.

   

  ГогольFest

  ГогольFest - міжнародний фестиваль сучасного мистецтва, заснований режисером та керівником Центру сучасного мистецтва "Дах" Владиславом Троїцьким.

  Програма фестивалю, який проходить в Києві з 2007 року, включає театральну, музичну, візуальну і літературну програми. У 2011 році Гогольfest не відбувся через відсутність фінансування.

  За словами Троїцького,  Гогольfest-2012 проходитиме під патронатом головою КМДА Олександра Попова з 7 по 23 вересня на території "Експоцентру України" ("ВДНХ").

  У різні роки в рамках фестивалю виступали такі артисти, як Tricky, Kimmo Pohjonen Kluster, НОМ, Волков Тріо, Lush Life & The Outsiders, The Go! Team, Jazzsteppa, Димна Суміш та багато інших.

   

  Summer Sound Festival 

  Summer Sound Griboffka International Music Fest планується, як наймасштабніший в Україні міжнародний музичний фестиваль.

  Оpen-air отримав підтримку Одеської облдержадміністрації, і внесений до плану культурних заходів Євро-2012.

  "Саме такого фестивалю давно не вистачало в Україну. Чому всі їздять на Sziget, Glastonbury? В Україну давно готові до фестивалю подібного рівня і самі музиканти, і глядачі, і влади. Пора виводити і нашу країну на світову фестивальну орбіту. У нас для цього є все, "- вважає Андрій (Diezel) Яценко, президент Summer Sound Music Fest'11.

  Перший в Україні фестиваль сучасної молодіжної музики, спорту та пляжного відпочинку Summer Sound Festival - 2011 пройшов з 30 липня по 28 серпня на березі Чорного моря, під Одесою. У рамках фестивалю  виступили The Prodigy Family, James Lavelle (UNKLE), TIMO MAAS, STEREO MC's, KOSHEEN, COOLIO,  The Toobes, Бумбокс, ТНМК, Green Grey та інші.

   

  Соседний мир

  Соседний мир - триденний фестиваль музики та актуального мистецтва, міжнародний open-air, що поєднує в собі відпочинок на морі, сучасну музику, відео-та арт-мистецтво, виступи діджеїв, поетичні читання та спортивні заходи.

  Фестиваль проходить щорічно (з 2008 року) у Криму на березі Азовського моря (м. Щолкіно).

  У 2011 році на головній сцені фесту виступили  Ляпіс Трубецькой, Noize MC, Король і Шут, Animal ДжаZ, Stigmata,  Димна Суміш, Елізіум, Sakura, Tracktor Bowling, 7000$, Alai Oli, Pianoboy, Оркестр Че та інші гурти з України та Росії.

  Соседний мир - 2012 пройде з 27 по 29 липня.

   

  Stare Misto

  Міжнародний рок-фестиваль Stare Misto щорічно проходить у Львові.

  Хедлайнерами третє open-air Stare Misto-2011 стали Emir Kusturica & The No Smoking Orchestra,  IAMX, RotFront і Poets of the Fall. Фестиваль був визнаний однією з найяскравіших музичних подій року.

   

  Країна мрій

  Міжнародний музичний етнічний фестиваль Країна мрій проходить у Києві щорічно з 2004 року.

  Ініціатор, засновник і художній керівник фестивалю Олег Скрипка - лідер легендарної рок-групи  Воплі Відоплясова.

  Головна ідея фестивалю - відродження традиційної української культури, підтримка сучасних музичних етнічних стилів та ознайомлення з елементами етносу інших народів.

  У різні роки хедлайнерами фестивалю Країна мрій ставали Natacha Atlas (Великобританія), De Temps Antan (Канада), Zdob si zdub (Молдавія), Hazmat Modine (США), Red Cardell (Франція) і, звичайно, українські артисти - Олег Скрипка та Ле Гранд Оркестр, ВВ, Тартак, Гайдамаки, ДахаБраха, Мандри, Гуцул Каліпсо.

  Також в рамках фестивалю проходять літературні читання, книжкові ярмарки, майстер-класи, покази етнічного одягу та багато іншого.

   

   

  Іншамузика Festival

  Український незалежний лейбл Іншамузика, заснований продюсером Владом Ляшенко і режисером Віктором Придуваловим, традиційно збирає на своєму Іншамузика Festival найцікавіші команди сучасної української сцени.

  Минулого року фестиваль пройшов 1-2 жовтня у столичному клубі Бінго, де виступили "...и Друг Мой Грузовик", Stoned Jesus, @traktor, Dollheads, ПНД,  ТОЛ, Nofacez, АННА, ТонкаяКраснаяНить та інші.

   

   

  Руйнація 

  Львівський рок-фестиваль  Руйнація організовано вокалістом гурту АННА Віктором Новоселовим. Проходить щорічно з 2006 року під гаслом "Фестиваль справжньої музики".

  У рамках фестивалю виступали кращі українські гурти - ТОЛ, Димна Суміш, Борщ, Dollheads, АННА, SkinHate, Карна, Мерва, Snuff, МегамасС, ТонкаяКраснаяНить та інші.

  У 2011 році на фестивалі, який пройшов у палаці спорту "Україна", виступили Stigmata, Tractor Bowling, 5diez, АННА і Skinhate.

  Ювілейний десятий фестиваль Руйнаціяхедлайнерами якого стане гурт (hed) P.E.,відбудеться 1 квітня 2012 року.

   

  Млиноманія

  Млиноманія - це найбільший музичний фольк-рок фестиваль центральної України, зокрема Вінничини. З 2007 року проходить на мальовничих берегах Південного бугу. У фестивалі беруть участь талановиті молоді гурти.  

  Головні ідеї фестивалю - відродження культурних, історичних, зокрема козацьких традицій,  поєднання фольклорних традицій наших предків та сучасних мистецьких течій,  надання музикантам та митцям простору для реалізації своїх творчих здібностей,  живе спілкування, жива музика, єднання з природою,  розвиток міжрегіонального співробітництва молоді: знайомство, спілкування, обмін досвідом майстрів та початківців, сприяння ініціативам та активності молоді, культурному розвитку, організація змістовного дозвілля молоді,  розвиток різних видів мистецтва в рамках одного заходу, сприяння збереженню від знищення місцевої природи - неповторного багатства українського народу,  розвиток зеленого туризму, популяризація села.

   

   

  The Global Battle Of The Bands 

  The Global Battle Of The Bands (GBOB Challenge) - це найбільший всесвітній музичний чемпіонат, який має на меті знайти і відкрити широкій аудиторії талановиті молоді гурти. Проходить в більш ніж 30 країнах світу в три етапи: відбіркові тури, Національний Фінал і Світовий Фінал.

  Переможцями Національного українського фіналу в різні роки ставали групи ТОЛ (2005, 4 місце на світовому фіналі), ETWAS UNDERS (2006), АтмАсфера 2007, (4 місце на світовому фіналі), Tango Tempo (2008), Гапочка (2009) і MAGUA (2010).

  Переможцями 2011 року стала група Seven Pounds. Світовий фінал цього сезону відбудеться у травні 2012 року в одній з европейських столиць. Там і буде вибрана найкраща нова група світу, яка отримає головну нагороду - $100 тис.

   

  Таврійські ігри

  У 2012 році, після трирічної перерви, міжнародний музичний фестиваль "Таврійські ігри" знову відбудеться в Каховці (Херсонська область).

  Традиційно в рамках фестивалю проходить конкурс краси, пивний конкурс, спортивні змагання та шоу-програми. Триває фестиваль три дні (п'ятниця, субота та неділя).

  У різні роки учасниками "Таврійських ігор" були Bad Boys Blue, Океан Ельзи, ВВ, Брати Гадюкіни,  Deep Purple, Скрябін, Машина часу, Руслана, RunDMC, Bomfunk MC's та інші.

   


  Джерело:  http://afisha.tochka.net

Наверх