Головна » Учасникам » Музикам і гуртам

Музикам і гуртам

 • Друзі музики та поети, підтягуйтесь на "Серпневі вакації-2019"! Заявки приймаються до наповнення програми, з радістю їх розглянемо)

   

  Умови та нюанси:


  1. Заповніть  Форму ЗАЯВКИ НА УЧАСТЬ. Зверніть увагу на те, що музична програма напівакустична: одна "Лісова" ленд-арт сцена, камерний звук, перкусія замість ударної установки).

  2. Заявки приймаються до наповнення програмиВідбір гуртів/виконавців орги проводить на свій розсуд.

  3. Подаючи заявку, гурт/виконавець висловлює своє бажання виступити на "Серпневих вакаціях-2019" та погоджується з Умовами участі і Правилами перебування.

  4. Учасникам гуртів надається: харчування, місце для встановлення наметів. За домовленістю, в разі можливості, - розміщення в одній із дружніх садиб чи наметі. В силу некомерційного характеру творчої зустрічі, гонорари учасникам не виплачуються.

  5. Музична програма триває три дні: Пт, Сб та Нд. Кожного дня на сцені виступають по кілька гуртів/виконавців. Тривалість виступів обумовлюється з кожним учасником індивідуально. Як буде натхнення - по ходу справи влаштуємо джем-сейшена:)

  6. Місце проведення: с. Печера, Тульчинський р-н, Вінницька обл.

  7. Дати: 2,3,4 серпня 2019 року.

   

  Попередній графік виступів:

   

  Пт, 2 серпня: 19:30-23:00

  Сб, 3 серпня: 17:30-23:00

  Нд, 4 серпня: 17:00-21:00

  Прохання до відібраних гуртів, або їх представників: заздалегідь повідомити організаторів про час і день приїзду та узгодити час саунд-чеку!

   

   

  ***

   

  Трохи інфи про формування муз.програми >>>

   

  ◊ З радістю запрошуємо до участі в творчій зустрічі "Серпневі вакації" справжні, живі, самобутні, колоритні, запальні та мелодійні музичні гурти, фольклорні та акустичні колективи! Головні критерії відбору - щирістьякість та непопсовість.

   

   

  ◊ Ми не займаємось шоу-бізнесом. Основні музичні напрямки - фолькетнорок та фольк-рок, але конкретний музичний стиль - не найголовніший критерій. Якщо Ви виконуєте джазблюзреггіска-панкбоса-новурокабілі або іншу дійсно атмосферну музику, - ласкаво просимо на нашу лісову сцену! Головне, щоб пісні мали душу, а це відчувається одразу.)

   

   

  ◊ Учасникам надається харчування і звільнення від орг.внеску. Якщо є така можливість, за попереднім узгодженням розмістимо в наметах чи дружніх садибах. В силу некомерційності та аполітичності, творча зустріч не виплачує учасникам гонорарів та не відшкодовує витрати на проїзд.

   

   

  Дякуємо за Вашу увагу до фолк-рок фестивалю "Млиноманія" та творчої зустрічі "Серпневі вакації-2019", за прагнення долучитись до свята творчості на лоні дивовижної Прибузької долини!

Наверх