Головна » Учасникам » Гуртам, музикам і поетам

Гуртам, музикам і поетам

 • Друзі музики та поети, підтягуйтесь в Центр Всесвіту на Еко-пленер "Серпневі Вакації" 2021! Заявки приймаються до наповнення програми. Цього року в нас напівакустичний формат, з перкусією і без барабанів - зважайте на це. Лісова сцена на природному узвишші в життєдайному затінку серед дерев.)

   

  Умови та нюанси:


  1. Заповніть Форму ЗАЯВКИ НА УЧАСТЬ.

  2. Заявки приймаються до наповнення програмиВідбір гуртів/виконавців орги проводить на свій розсуд.

  3. Подаючи заявку, гурт/виконавець висловлює своє бажання виступити на Еко-пленері "Серпневі Вакації" та погоджується з Умовами участі і Правилами перебування.

  4. Учасникам гуртів надається: харчування на млиноманській кухні, місце для встановлення наметів. За домовленістю, в разі можливості, - розміщення в одній із дружніх садиб чи наметі. В силу некомерційного характеру події, гонорари учасникам не виплачуються.

  5. Музична програма триває три дні: Пт, Сб та Нд. Кожного дня на сцені виступають по кілька гуртів/виконавців. Тривалість виступів обумовлюється з кожним учасником індивідуально. Традиційно після основної програми влаштуємо джем-сейшен:)

  6. Місце проведення Еко-пленера "Серпневі Вакації 2021": кемпінг Delistan, с. Сокілець, Вінницька обл.

  7. Дати: 6,7,8 серпня 2021 року.

   

  Попередній графік виступів:

   

  Пт, 6 серпня: 19:00-22:00. Виступи поетів, акустика.

  Сб, 7 серпня: 17:30-22:00. Основний музичний день, виступи запрошених гуртів, виконавців, джем-сейшен.

  Нд, 8 серпня: -час уточнюється- Джем-сейшен, колаборація виконавців з різних гуртів.

   

  Прохання до відібраних гуртів, або їх представників: заздалегідь повідомити організаторів про час і день приїзду та узгодити час саунд-чеку!

   

   

  ***

   

  Трохи інфи про формування музичної програми >>>

   

  ◊ З радістю запрошуємо до участі справжні, живі, самобутні, колоритні, запальні та мелодійні музичні гурти, фольклорні та акустичні колективи! Головні критерії відбору - щирістьякістьнепопсовість.

   

  ◊ В 2021 році буде акустична сцена: пару комбіків, лінія, мікрофони, пару кВт звуку. Найпотужнішим днем музичної програми буде субота. В п`ятницю - приїзд, знайомство, поетичні читання, акустичні виступи. В неділю - завершальний день, поджемимо, поекспериментуємо з новими мелодіями, створеними під час Серпневих Вакацій.

   

   

  ◊ Ми не займаємось шоу-бізнесом. Основні музичні напрямки - фолькетнорок та фольк-рок, але конкретний музичний стиль - не найголовніший критерій. Якщо Ви виконуєте джазблюзреггіска-панкбоса-новурокабілі або іншу дійсно атмосферну музику, - ласкаво просимо на нашу лісову сцену! Головне, щоб пісні мали душу, а це відчувається одразу.)

   

   

  ◊ Учасникам надається харчування і можливість не скидатись на організацію дійства. Якщо є така можливість, за попереднім узгодженням розмістимо в наметах чи дружніх садибах. В силу некомерційності та аполітичності, творча зустріч не виплачує учасникам гонорарів та не відшкодовує витрати на проїзд.

   

   

  Дякуємо за Вашу увагу до фолк-рок фестивалю "Млиноманія" та творчих зустрічей "Серпневі вакації", за прагнення долучитись до свята мистецтва на лоні дивовижної Прибузької долини!

Наверх