Головна » Зочотні новини звідусіль » Фестиваль "Країна мрій" запропонує поєднання етніки та футболу

Фестиваль "Країна мрій" запропонує поєднання етніки та футболу

 • Фестиваль

  Джерело:  http://news.liga.net/ua/news/culture/672790-festival_kra_na_mr_y_zaproponu_po_dnannya_etn_ki_ta_futbolu.htm

   

  На фестивалі "Країна мрій" можна буде подивитися трансляцію футбольних матчів з Гданська і Донецька в рамках  Євро-2012. Про це повідомив організатор фестивалю  Олег Скрипка сьогодні на прес-конференції. 

  "Ми розуміємо, що в цей час проходить чемпіонат з футболу Євро-2012, і у нас теж така новинка - поєднання футболу і етніки. Ми організуємо величезну фан-зону, у нас можна буде подивитися футбол 22 і 23 червня, матчі проходитимуть у Гданську та Донецьку, і після дев'ятої вечора на мультіекранах можна буде комфортно на Дніпровських схилах подивитися футбол", - сказав Скрипка, якого цитує кореспондент  ЛІГАБізнесІнформ

  Перед цим, за словами Скрипки, будуть відбуватися традиційні для фестивалю події з деякими новими елементами. На великій сцені виступлять як українські, так і іноземні колективи. Скрипка пообіцяв гостей з Франції, грузинський колектив, групу з Туреччини. Вперше з етнопрограмою на фестивалі виступить група "Танок на майдані Конго" (ТНМК). Також будуть учні Олега Скрипки по проекту "Голос країни" Ілларія і Василь Жадан. 

  "Що у нас буде нового? Ми представимо етнічну моду, етнофешн", - сказав він. За його словами, кращі українські дизайнери покажуть свої колекції на Дніпровських схилах. 

  Традиційно на фестивалі будуть представлені дитяча галявина, козацькі забави, школа танців, книжковий ярмарок. "У нас буде окрема кримсько-татарська сцена, до нас приїжджають кримські татари, вони готують програми, майстер-класи, дитячі ігри і, природно, буде традиційна кримсько-татарська кухня", - додав Скрипка. 

Наверх