Головна » Партнерам » Спонсорам

Стань спонсором фестивалю Млиноманія!

 • Млиноманія запрошує до співпраці інвесторів! Команда "Млиноманії" організовує кілька подій, які Ви можете підтримати фінансами, обладнанням, технікою, продукцією тощо. 

   

  1. Екотолоки біля Південного Бугу. 3-4 рази на рік (квітень, червень, липень, жовтень попередньо), прибирання долини річки, джерел, ярів, парків від сміття. Роздільний збір відходів. Розпочинаємо в квітні. Конкретні дати узгоджуються із прогнозом погоди).

   

  2. Відкриття туристичного сезону в с.Печера та Сокілець. Травень, дата визначається. Наметовий табір, акустична музика, спілкування, мандрівки, екскурсія, приготування місцевих страв.

   

  3. Млиноманія мандрівна. Ідея - провести Млиноманію в іншому місці, на іншій річці, де також є багата історико-культурна спадщина, і де є громада, зацікавлена в фестивалі і в розвитку місцевого зеленого туризму.
  ЩО: фолк-рок фестиваль (музика, поезія, майстерні, екскурсії, наметовий табір, спілкування, розваги тощо).
  ДЕ: Вінницька область, локацію визначається.
  КОЛИ: 
  попередній дати - кінець червня, п`ятниця-неділя.

   

  4. Еко-пленер "Серпневі Вакації 2021" 6-8 серпня. 

  Творчий простір, мистецький еко-пленер, створення живопису, поезії, музики, ленд-арту, фото, відео тощо. Поєднання різних дисциплін, стилів, технік. Обмін досвідом. Музичний концерт запрошених гуртів та виконавців, екскурсії історичними місцями та краєвидами, смаковиті подільські страви на багатті, казкова атмосфера Центра Всесвіту.

   

   

  У Млиноманії традиційно беруть участь музики, поети, мандрівники, літератори, митці, інші непересічні особистості. Подія некомерційна та потребує спонсорингу.
  Дякуємо порталу із садівництва  Agros club за часткове покриття видатків на Млиноманію-2019! Та запрошуємо інших меценатів/спонсорів/інвесторів!

   

  ***

  Якщо Вам до душі фестиваль Млиноманія, його ідеї, завдання та концепція - запрошуємо до плідної співпраці! Ми стомились писати медіа-плани, супер-презентації і таке подібне, бо в даному випадку це не працює... З радістю поспілкуємось із тим, хто може та бажає допомогти втілювати в життя наші проекти! Обговоримо всі можливі варіанти, щоб кожен з нас мав віддачу від цієї справи.

   

  СПОНСОРУ надається обумовлена площа для розміщення реклами:

   

  - під час самого фестивалю (проголошення спонсора зі сцени, розміщення банерів та зовнішньої реклами і т.д.);

  - обов`язкове згадування спонсора в усіх прес-анонсах, прес-релізах фестивалю, під час прес-конференцій та інтерв`ю;

  - в мережі інтернет: на сторінках та спільноті Млиноманії в FB, на офіційному сайті фестивалю www.mlinomaniya.org.ua, на сайтах та сторінках інформаційних партнерів та дружніх інтернет-ресурсів.

   

  СПОНСОР отримає можливість виступити зі сцени під час відкриття та закриття фестивалю. СПОНСОРУ надається право проводити презентаційні заходи під час події. СПОНСОР отримає щиру подяку організаторів, учасників та гостей!

   

  СПОНСОР може приймати участь у формуванні програми. Ми завжди готові до діалогу і опрацюємо Ваші пропозиції та ідеї!

   

  Обмеження: об`єкт реклами (продукт, ТМ тощо) не мають бути забороненими законодавством України, пропагувати насильство та сепаратизм, а також не мають приносити шкоду життю і здоров`ю людини.

   

  За детальнішою інформацією звертайтесь до оргкомітету:

   

  Олексій Мошин - керівник команди Млиноманії

  mlinoman@gmail.com, тел: (098) 440*22*38

Наверх