Головна » Партнерам » Спонсорам

Стань спонсором Eco/Folk/rock фесту Млиноманія!

 • В 2019-му команда Млиноманії знову проводить родинний міні-фест. 2,3,4 серпня в селі Печера відбудеться творча зустріч "Серпневі вакації". 

   

  В зустрічі візьмуть участь музики, поети, мандрівники, літератори, митці, інші непересічні особистості. Подія некомерційна, тому в ідеалі потребує спонсорингу. Необхідна сума значно менша за ту, яка потрібна на створення великого фестивалю. Дякуємо порталу  Agros club за часткове покриття видатків на організацію цьогорічної творчої зустрічі. Та запрошуємо інших меценатів/спонсорів!

   

  ***

  Якщо Вам до душі фестиваль Млиноманія, його ідеї, завдання та концепція - запрошуємо до плідної співпраці! Ми стомились писати медіа-плани, супер-презентації і таке подібне, бо в даному випадку це не працює... З радістю поспілкуємось із тим, хто може та бажає допомогти втілювати в життя творчі задуми! і обумовимо всі можливі варіанти, щоб кожен з нас мав віддачу від цієї справи.

   

  СПОНСОРУ надається обумовлена площа для розміщення реклами:

   

  - під час самого фестивалю (проголошення спонсора зі сцени, розміщення банерів та зовнішньої реклами і т.д.);

  - обов`язкове згадування спонсора в усіх прес-анонсах, прес-релізах фестивалю, під час прес-конференцій та інтерв`ю;

  - в мережі інтернет: на сторінках та спільноді Млиноманії в FB, на офіційному сайті фестивалю www.mlinomaniya.org.ua, на сайтах та сторінках інформаційних партнерів та дружніх інтернет-ресурсів.

   

  СПОНСОР отримає можливість виступити зі сцени під час відкриття та закриття міні-фесту. СПОНСОРУ надається право проводити презентаційні заходи під час події. СПОНСОР отримає щиру подяку організаторів, учасників та гостей!

   

  СПОНСОР може приймати участь у формуванні програми. Ми завжди готові до діалогу і опрацюємо Ваші пропозиції та ідеї!

   

  Обмеження: об`єкт реклами (продукт, ТМ тощо) не мають бути забороненими законодавством України, пропагувати насильство та сепаратизм, а також не мають приносити шкоду життю і здоров`ю людини.

   

  За детальнішою інформацією звертайтесь до оргкомітету:

   

  Олексій Мошин - оргкомітет фестивалю

  lelique[a]ua.fm, моб: (098) 440*22*38

Наверх