Головна » Фестиваль » Про фестиваль

Про фестиваль

 • Фолк-рок фестиваль "Млиноманія" розгортається кожного літа на березі Південного Бугу в мальовничому селі Печера Тульчинського району Вінницької області.

  2-3-4 серпня 2019 року в селі Печера відбудеться творча зустріч "Млиноманія: Серпневі Вакації в Центрі Всесвіту".

   

  Ідея проведення фестивалю в селі Печера народилась 2006 року в кількох музикантів-ентузиастів, та вперше була втілена у липні 2007-го.

  Села Печера та Сокілець - це унікальний ансамбль чарівної Природи та старовинних пам`яток. Folk/rock фестиваль "Млиноманія" став не лише мистецькою подією, а стартовим майданчиком для розвитку зеленого туризму, втілення проекту зі збереження екології, відродження села. Команда фестивалю вірить, що добра воля та щира праця змінять на краще життя в конкретно взятому місці.

   

  "Млиноманія" пройшла нелегкий шлях, були удачі та розчарування, сонячні дні та справжній шторм. В 2019-му проекту "Млиноманія" виповнилось 13 років! За цей час Млиноманія встигла вирости із одноденного концерту до кількатисячного фестивалю і перетворитись на справжній мистецький простір, знову повернутись до камерного формату. Але так чи інакше маслати щорічно та без перерв. На Млиноманію приїздять творити і спілкуватись митці, музики, народні майстри, поети, мандрівники, та інші непересічні особистості зі всієї України та з-за кордону.

   

  Мета «Млиноманії» - об`єднання України, втілення творчості в життя, вирішення екологічних питань, відродження села, знайомство та невимушене спілкування товариства з різник куточків нашої Батьківщини. Ми віримо в Україну, ми живемо та працюємо тут, на нашій рідній землі! Україна – це не лише територія, це – кожен із нас. Бо кожен із нас – особистість. Україна – це тисячолітні культурні надбання, традиції, цінності, сучасність і майбутнє, яке творимо ми тут і зараз!

   

  > Млиноманія - це творчий простір посеред чарівної Природи, це спільнота особистостей, близьких за духом, це жива музика і відродження традицій, мистецтво та любов…
  > Фолк-рок фестиваль «Млиноманія» є простором для втілення та прояву музичних, художніх, фольклорних, ленд-арт, екологічних та інших проектів, для прояву талантів, обміну досвідом. 
  > Це 
  простір вільний від попси та політики.
  > Млиноманія живе та розвивається завдяки Вам, друзі: гостям, учасникам, волонтерам, партнерам! 
  Організатори запрошують як відомі, так і молоді гурти, ансамблі, фольклорні колективи.
  > Folk-rock фестиваль «Млиноманія» - некомерційний захід. Наявні кошти та орг. внески спрямовуються на забезпечення програми, оренду апаратури, оплату пального та електроенергії, благоустрій фестивальної території тощо.
  > Млиноманія – не звичайний фестиваль. Ми свідомо не збільшуємо масштаб, бо прагнемо зберегти неповторну атмосферу та унікальну Природу Центра Всесвіту.

   

  Одним із пріоритетних напрямків діяльності фестивалю є Екологія. Екологічні акції – екотолоки проводяться щомісяця на берегах Південного Бугу силами оргкомітету, місцевих мешканців, гостей села (в теплий період, квітень-вересень).

Наверх