Головна » Проживання

Варіанти проживання в с. Печера та с. Сокілець

 • Проживання в с.Печера та с.Сокілець:

   

  Місце проживання Вартість (грн.) Умови Особливості
  Наметове містечко входить в орг.внесок за всі дні фесту На галявині Еко-пленера, неподалік сцени, кухні, іншіх локацій. Якщо бажаєте сповна насолодитись атмосферою події - то вам сюди!
  Кемпінг Делістан уточнюється .. Село Сокілець, 250 м від Сокілецького Млина вниз за течією. Новий прикольний кемп в Сокільці, скрізь дерева та тінь, можна розмістити намети, можна взяти в оренду. Є місце для вогнища, вода, струм, клозет тощо. 
  Садиби місцевих мешканців орієнтовно від 50 грн. з 1 людини за добу Села Печера/Сокілець, можна зняти будинок, можна кімнату (пару кімнат). Ціни в кожного свої, залежать від зручностей. 
  Новий готель - будинок відпочинку "Печера" порядку 800-1000 грн.

  2-місний 
  номер за добу

  Готель розташований в самому центрі с. Печера, розпочав свою роботу в 2014 році. 400-500 м від млиноманської галявини. Є номери різних категорій зі зручностями, басейн, кафе, сауна. Бронюйте номери заздалегідь!
  Санаторій "Сокілець" 2-місний номер за добу Розташований в с. Сокілець на території колишнього саду маєтку графа Потоцького. Номери краще замовляти заздалегідь.
  Заклад дитячий, але є інформація, що номери здають і для дорослих відпочиваючих.
  Турбаза "Печера" ціни уточнюйте в адмінів бази   Розташована в с. Печера, біля великої млиноманської галявини де відбувалась Млиноманія 2011-2013). Є номери будиночок з номерами "люкс", прості будиночки на компанію з 6, 8, 10 людей, та з 2-місними номерами, а також вагончики. Знаходиться в долині Півд.Бугу, в с. Печера, вище за течією від моста. 

   

  1. Наметове містечко на території фестивалю. Проживання - для запрошених гостей, які зробили орг.внесок. В наметовому містечку: туалети, дрова, вода, струм, а також неповторна творча атмосфера!

   

  2. Делістан - кемпінг на березі Бугу в селі Сокілець, 250 м нижче за течією від Сокілецького Млина. Є місця для наметів, місце для вогнища, вуличний туалет на території, вода, навіси тощо.
  Ціна уточнюється.

   

  3. В садибі місцевих мешканців села Печера/Сокілець (будинок/кімната) > від 50 грн. за добу з людини.

   

  4. В новому готелі у центрі села Печера > 2-містний номер порядку 800-1000 грн. за добу. Номери різних категорій, замовляйте заздалегідь!

   

  5. Санаторій Сокілець > 2-містний номер колись був 200 грн. за добу, тепер треба взнавати
  (замовляти краще заздалегідь заклад дитячий, але пару корпусів здаються і для дорослих відпочиваючих).

   

  6. Турбаза "Печера" > плюсами є демократичні ціни та розташування - турбаза безпосередньо межує з фестивальною галявиною. Є різні варіанти поселення - бюджетних вагончиків до будиночків та напівлюксів. Простора територія, оформлена різними арт-об`єктами, є міні-футбол, волейбол, бар, альтанки, джерельна вода. Бронюйте номери, друзі!

   

   

  * Ціни будь-ласка уточнюйте.

   

Наверх