Головна » Партнерам » Підтримати

Підтримай творчий простір "Млиноманія" та "Серпневі Вакації"!

 • Фолк-рок фест "Млиноманія: Серпневі Вакації" - це мистецтво, натхнення, єднання, екологічна свідомість, музика, мандрівки, спілкування, Життя!

   

  Підтримати "Млиноманію" можна наступним чином:

   

  ◊ Зробити орг. внесок (бажано завчасно), після заповнення форми та отримання запрошення.

   

   Придбати фірмову футболку "Серпневі вакації" Млиноманії (можна вже зараз). Вартість до події - 220 грн., під час - 250 грн.

   

   Стати меценатом - зробити благодійний внесок. Або допомогти апаратурою, матеріалами, друком афіш/банерів, автотранспортом, пальним,  тощо.

   

  Стати Волонтером - допомогти з облаштуванням фестивальної галявини, розповсюдженням афіш, рекламою в соц.мережах та на форумах, проведенні фестивалю та згортанні локацій після його завершення.

   

   Стати спонсором - надати матеріальну підтримку, в обмін на дієвий PR до, під час та після фестивалю.  Контакти оргкомітету:

   

  Олексій Моушин lelique[равлик]ua.fm
  (098)*440*22*38

  Михайло Пенедюк mlin.pechera[равлик]gmail.com
  (067)302*76*52

   

   

  Основні витратні пункти фестивального бюджету:

  1. Апаратура.

  2. Гурти.

  3. Благоустрій, облаштування галявини.

  4. Пальне та електроенергія.

   


  Млиноманія не прагне грошей ціною долучення до політиків/феодалів і дякує за Вашу допомогу! Як зазначають гості фестивалю, найголовніше в Млиноманії - не відомі хедлайнери чи крупний масштаб, а особлива АТМОСФЕРА ЄДНАННЯ, РАДОСТІ, ТВОРЧОСТІ, ДРУЖБИ. 

   

  Внесок у проведення фесту - це не просто гроші на бензин чи апаратуру, це - енергія, завдяки якій відроджується мальовниче село Печера, прибирається сміття з берегів Південного Бугу, відбувається щире та дружнє спілкування, зустрічаються, знайомляться, радіють життю та втілюють свої мрії тисячі особистостей!  Долучайтесь!

Наверх