Головна » Партнерам » Підтримати

Підтримай творчий простір "Млиноманія" та "Серпневі Вакації"!

 • Фолк-рок фест "Млиноманія" - це мистецтво, натхнення, єднання, екологічна свідомість, музика, мандрівки, спілкування, Життя! В 2021 році влаштовуємо камерну подію - Еко-пленер "Серпневі Вакації".

   

  Підтримати "Млиноманію" можна наступним чином:

   

  ◊ Зробити орг. внесок (дуже бажано завчасно), заповнити форму анкети та погодитись із правилами перебування.

   

   Придбати фірмову сувенірку під час "Серпневих вакацій" та "Млиноманії".

   

   Стати меценатом - зробити благодійний внесок. Або допомогти апаратурою, матеріалами, друком афіш/банерів, автотранспортом, пальним тощо.

   

  Стати Волонтером - допомогти з облаштуванням фестивальної галявини, розповсюдженням афіш, рекламою в соц.мережах та на форумах, проведенні фестивалю та згортанні локацій після його завершення. Анкета Волонтера.

   

   Стати спонсором - надати матеріальну підтримку, в обмін на дієвий PR до, під час та після події, яку організовує команда Млиноманії.  Найпростіший спосіб підтримати Млиномані - зробити донат на фестивальну карту:

   

  5375 4141 2152 5843 Монобанк. Це допоможе нам надалі розвивати культуру, мистецтво, громаду Печери та Сокільця, зелений туризм, організовувати екотолоки, пленери, екскурчій та інші події.

  Олексій Моушин mlinoman[равлик]gmail.com
  (098)*440*22*38

   

  Основні витратні пункти фестивального бюджету:

  1. Апаратура.

  2. Гурти.

  3. Благоустрій, облаштування галявини.

  4. Пальне та електроенергія.

   


  Млиноманія не прагне грошей ціною долучення до політиків/феодалів і дякує за Вашу допомогу! Як зазначають гості фестивалю, найголовніше в Млиноманії - не відомі хедлайнери чи великий масштаб, а особлива АТМОСФЕРА ЄДНАННЯ, РАДОСТІ, ТВОРЧОСТІ, ДРУЖБИ. 

   

  Внесок у проведення фесту - це не просто гроші на бензин чи апаратуру, це - енергія, завдяки якій відроджується мальовниче село Печера, прибирається сміття з берегів Південного Бугу, відбувається щире та дружнє спілкування, зустрічаються, знайомляться, радіють життю та втілюють свої мрії тисячі особистостей!  Долучайтесь до творчого простору Млиноманії!

Наверх