Vідповіді на часті запритання

 •  

   

  ЩО ТАКЕ ЕКО-ПЛЕНЕР "СЕРПНЕВІ ВАКАЦІЇ 2021" в Центрі Всесвіту

   

  Це творча зустріч млиноманів та їх друзів, музик, поетів, мандрівників, митців та інших непересічних особистостей на лоні дивовижної краси Прибузької долини. Ми відступаємо від класичного формату фестивалю і збираємо старих та нових друзів - проявляти таланти, навчатись і навчати, спілкуватись, мріяти та втілювати радість в життя. Зустріч неофіційна та родинна.

   

  ЯК ВЗЯТИ УЧАСТЬ В "СЕРПНЕВИХ ВАКАЦІЯХ 2021"?

   

  Для участі у творчій зустріч потрібно ЗАПОВНИТИ ФОРМУ, погодитись із УМОВАМИ ПЕРЕБУВАННЯ та ЗРОБИТИ ОРГ.ВНЕСОК. Якщо не користуєтесь соц.мережами:), не питання, зв`язок через мобільний, ел.пошту, телеграм.

   

  МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ ЕКО-ПЛЕНЕРА "СЕРПНЕВІ ВАКАЦІЇ 2021"

   

  Кемпінг Delistan, село Сокілець Немирівського р-ну Вінницької області.

   

  ЯК ДІСТАТИСЯ

   

  Електричкою, маршруткою, велосипедом, стопом, автомобілем... детальніше читайте в окремому розділі ЯК ДІСТАТИСЯ.

  Істинні відчайдухи дістаються на велах! А ще можна сплавитись Південним Бугом.)

   

  ЧИ МОЖНА ПОСТАВИТИ АВТО БІЛЯ НАМЕТУ

   

  Ні, бо галявина Еко-пленера/творчої зустрічі доволі компактна, головне - розмістити гостей, учасників, локації. Автівоку можна розмістити перед в`їздом на галявину або біля Млина.

   

  УМОВИ НАМЕТОВОГО МІСТЕЧКА

   

  - наметове містечко розташовується безпосередньо на території, недалеко від всіх локацій;
  - можна приїхати і оселитись в наметі за кілька днів, допомогти з облаштуванням території, роздивитись краєвиди, прогулятись чарівними прибузькими стежками;
  - в наметовому містечку проживають волонтери та учасники, які зробили орг.внесок на благоустрій та організацію зустрічі;
  - багаття можна розводити лише в спеціально облаштованих місцях, брати сухі дрова, ні в якому разі не рубати живі дерева!;

   

  ЯКУ ПАРТІЮ ПІДТРИМУЄМО

   

  Команда "Млиноманії" свідомо відмовляється від підтримки політиків, феодалів, олігархів, бо політика спотворює мистецтво. Наша політика - це мистецтво, екологія, туризм, розвиток Печерської та Сокілецької громади!

   

  ОРГАНІЗАТОРИ

   

  Організатори творчої зустрічі - ГО "Млиноманія", млиномани, ентузіасти, волонтери, музики та інші творчі особистості. Кожен робить свій внесок (одні збирають учасників, другі роблять благоустрій, готують, хтось веде екскурсію, хтось робить орг.внесок і т.д.) На те вона і творча зустріч - щоб створювати її разом.

Наверх