Головна » Новини » Звіт Суботник Open Air + ЕКО таблички

Звіт Суботник Open Air + ЕКО таблички

 • Не дивлячись на обіцяну на 6 квітня негоду, суботник в Печері 06.04.2013 відбувся на ура!

   

  Прибрали територію Першого поля (500 м в довжину та 150-200 м в ширину), а саме: правий берег річки Південний Буг, пасовище, лісосмугу. Тільки з води витягнули з 10 мішків пляшок та іншого непотребу. Берег нагадував стічну канаву. 

   

  До екологічної акції 06.04.2013 долучились всього 12 людей, хоча мало бути більше. Багато хто злякався обіцяного дощу, якого традиційно майже не було (понакрапало трохи та перестало). Погода дозволила нам гарно попрацювати та назбирати 2 причепи сміття.

   

  В суботнику взяли участь: сільський голова Печери Вадим Володимирович Остапчук, музиканти фолк гурту Pechera Людмила Чечельницька і Коля Задвицький та їхні друзі, учасники оргкомітету фестивалю Млиноманія Олексій Мошин та Олена Пастушенко, млиноманка Олександра з подругою із Вінниці, Тарас Винник з Сокільця. Місце для спільної вечері підготував та люб`язно надав ідейний млиноман Володимир Губін із Сокільця. Попрацювали, як завжди, цікаво, весело та плідно!

   

  >>> Наступний суботник в Печері намічений на травень, і відбудеться наприкінці травневих свят -  в суботу 11-го травня.

   

  >>> 17 травня в київському Будинку Кіно відбудеться прем`єрний показ документального фільму "Губін" про життя та пригоди ідейного натхненника Млиноманії Володимира Губіна, а також про унікальний комплекс Сокілецького Млина.  До стрічки мали увійшти зйомки фестивалю Млиноманія-2012 та одного з млиноманських суботників 2012 року! Слідкуйте за новинами!

   

   

  В суботу та неділю, 20-21 квітня, будемо малювати та встановлювати поблизу Печери на березі Бугу ЕКО таблички.

  Хто має бажання - запрошуємо до творчої справи))

Наверх