Головна » Зочотні новини звідусіль » Журнал "КРАЇНА" на літературній Країні Мрій

Журнал "КРАЇНА" на літературній Країні Мрій

 • Журнал

  Вже п`ятий рік поспіль письменники та видавці брати Капранови організовують "Літературну Країну Мрій" в рамках щорічного етно-фестивалю "Країна мрій".  Ось що кажуть організатори в інтерв`ю gazeta.ua:

  — "Літературна країна Мрій" — це книжковий ярмарок від музею Гончара до спуску на Співоче поле. У рамках літературної програми працюватимуть кухня на подвір'ї музею Гончара, велика та мала сцена "Курінь". На великій можна буде почути літературу гагаузькою, циганською й кримськотатарською з вуст її авторів. Малу сцену віддали під поезію.

  Млиноманії стала відома інформація, що поряд з ВЕЛИКОЮ ЛІТЕРАТУРНОЮ СЦЕНОЮ, в кінці книжкового ярмарку, перед входом до Алеї майстрів, 22 та 23 червня розгорнеться редакційний намет журналу "Країна". Усі бажаючі матимуть змогу ознайомитись із цим цікавим тижневим часописом, погортати його сторінки, сховатись від пекучого сонця або проливного дощу, поспілкуватись з представниками редакції в невимушеній атмосфері, прямо на місці оформити передплату на журнал та отримати редакційні подарунки. В наметі журналу "Країна" можна буде відчути запах рідної країни - замість банальних стільців гостям фестивалю запропонують розміститись на імпровізованому сіновалі:), почитати журнал, поспілкуватись з людьми, посмакувати чай-каву та послухати виступи на Великій літературній сцені. Тож сміливо підходьте до намету "Країни" - буде цікаво та несподівано!

  Нагадуємо, що фестиваль "Країна Мрій" проходитиме 22-23 червня в столиці України на Співочому полі. Як зазначено на сайті фестивалю  http://www.krainamriy.com, квитки можна придбати за наступними цінами:

  Вхідний квиток: на 1 день – 50 грн., на 2 дні – 80 грн.

  Попередній продаж: 30 грн. на 1 день та 60 грн. на 2 дні.

  Вхід для дітей до 6 років та пенсіонерів – безкоштовний.

  Дітям з 6 до 12 років - 10 грн.

  Вхід на Літературну Країну Мрій - БЕЗКОШТОВНИЙ!

Наверх