Головна » Зочотні новини звідусіль » Живий Вогонь запрошує до Вінниці 7 липня!

Живий Вогонь запрошує до Вінниці 7 липня!

 • Живий Вогонь запрошує до Вінниці 7 липня!

  Четвертий міжнародний фестиваль звичаєвої культури Живий Вогонь запрошує до Вінниці 7-го липня 2012 року - повідомляє vinnica.unian.net.

  Вишенське озеро 7-го липня стане святом української прадавньої та сучасної культури. Всесвітньо відома музична формація України - гурт "От ВІНТА", козацькі осередки з усієї України, розваги, змагання, частування традиційними українськими стравами, автентична музика, фаєр-шоу.

  Вінничанам гарантують незабутні враження від перебування в осяйному дусі української етнокультури, козацький колорит, гарний настрій та незабутні спогади!!!

  Також гостям фестивалю пропонують взяти участь у Купальському квесті. Основні вимоги до учасників: веселі та креативні люди віком від 14 до 30, яскравий зовнішній вигляд та креативне гасло й гарний настрій.

  Для справжніх українських козаків тут пропонують відкритий турнір з армреслінгу.

  Будуть задіяні кілька сцен. Наприклад, на Молодіжній сцені з 12.00 до 17.00 виступатимуть українські фолк-рок гурти "Ясон", "Ларус", "Мартові", молодіжні колективи, звучатимуть естрадні пісні. На Народній сцені з 12.00 до 17.00 виступатимуть колективи з різних куточків України, проходитимуть майстер-класи з народних танців. Усі бажаючі зможуть прийняти козацьку присягу.
  Велика сцена діятиме звечора, з 17.00 відбудеться виступ Львівського театру тіней, гратимуть українські рок-гурти.
  Літературний фестиваль «Перо в серці» розпочнеться о 12:00, виступи Сашка Ірванця та Макса Паленка варто очікувати десь близько 14:00.

  Крім того, усі бажаючі можуть відвідати майстер-класи з загартовування духу й тіла та народної медицини, діятиме виставка-ярмарок виробів народних майстрів та творча майстерня (гончарство, соломоплетіння, лозоплетіння, бісероплетіння, ткацтво та ін.).

  Кульмінацією фестивалю, як і в попередні роки, стане відтворення прадавнього звичаю видобування Живого вогню.

  Організатори фестивалю "Живий Вогонь" - Вінницький козацький полк імені Івана Богуна та благодійний фонд "Здорова Нація".

   

  За матеріалами vinnica.unian.net

  Фото 20minut.ua.

Наверх