Головна » Новини » З Новим Роком, млиномани!

З Новим Роком, МЛИНОМАНИ!

 • Організатори фолк-рок фестивалю Млиноманія бажають всім радісного, творчого, натхненного, цікавого, плідного 2013-го року. Дякуємо учасникам, гостям фестивалю, народним майстрам, жителям Печери та всім, хто хоч раз був на Млиноманії! Без Вас фестивалю просто не було б.  Дякуємо також тим, хто був проти фестивалю, хто встромляв нам палиці в колеса - Ви дали нам досвід та зробили нас сильнішими! Бажаємо Вам і собі жити власним життям, займатись улюбленою справою, творити, вчитись та навчати інших, подорожувати, спілкуватись з Природою, зустрічати близьких духом людей та здійснювати мрії!!!

   

  Важливо знайти свою, єдину та унікальну, стежку в житті постійного пізнання навколишнього світу та усвідомлення себе. В новому році бажаємо бути собою за будь-яких обставин, не втрачати цілісність душі, кожного дня знаходити радість, хоча б маленьку.

   

  Кожен наступний рік для країни та людства стає важчим, і тому є причини. Ставлення більшості людей та держав до Природи, до землі – як до ресурсу, як до своєї власності, а по суті знищення планети, не може не позначитись на житті всіх нас. Розділення ресурсів та влада над людьми, гроші та матеріальний стан, слава, статус, відсутність совісті, влада брехні та підступності, відсутність в більшості просто ВЛАСНОЇ ДУМКИ щодо подій в селі, місті, країні та на Землі… багато різних не дуже прикольних штук твориться навколо. І це не може не впливати на загальну тенденцію подій. Але кожен на своєму місці здатен і може робити прості речі: творити справжнє життя, примножувати радість навколо, не вірити брехні, не підтримувати те, що розходиться з совістю, просто БУТИ ЛЮДИНОЮ!) Фестиваль Млиноманія не закликає Вас до революції, ми бажаємо Вам бути ОСОБИСТОСТЯМИдуховно розвиватись та надихати людей навколо, і таким чином допомагати світові змінюватись на краще! Бажаємо більше щирості, спілкування та приємних несподіванок, які неодмінно стануться! Бажаємо вірити в себе та мати надійних друзів, кохати та отримувати взаємність на почуття!

   

  В 2013 році Млиноманії виповнюється 7 років. Засновники фестивалю замислили дещо цікаве та сміливе… ВІЛЬНИЙ МИСТЕЦЬКИЙ ПРОСТІР «ТВОРЧИЙ МЛИН». Детальніше можете взнати за посиланням.

   

  В 2013-му приїздіть в Сокілець та Печеру, на береги Південного Бугу, де проходить Млиноманія, восени, зимою, навесні і влітку, не тільки під час фестивалю. Бо млиноманські краї насправді дивовижні та особливі в різні сезони.

  Млиномани всіх країн – об`єднуйтесь, малюйте, співайте, грайте, спілкуйтеся, радійте та творіть МАЙБУТНЄ!!!

  До зустрічі на Млиноманії!

   

  щиро,

  засновники Млиноманії

Наверх