Головна » Зочотні новини звідусіль » з 22 по 24 листопада в Сімферополі пройде фестиваль "Крим-Баян-фест"

з 22 по 24 листопада в Сімферополі пройде фестиваль "Крим-Баян-фест"

 • з 22 по 24 листопада в Сімферополі пройде фестиваль

  З 22 по 24 листопада в кримській столиці пройде I Фестиваль баянного мистецтва "Крим-Баян-Фест". Про це повідомляють в прес-центрі Сімферопольської міської ради.

  фестиваль приурочений до 55-річчя з дня народження та 30-річчю творчої діяльності лауреата міжнародних конкурсів, баяніста Енвера Сейт-Абдулова

  Фестиваль відкриється 22 листопада о 18:00 в концертному залі Сімферопольського музичного училища ім.Чайковського виступом Енвера Сейт-Абдулова, після чого для слухачів зіграє ансамбль "Мозаїка" з Одеси.

  23 листопада в 11:00 в Сімферопольській дитячій музичній школі № 1 ім.Рахманінова пройде майстер-клас гри на баяні заслуженого працівника культури України Петро Серотюк. Потім о 13:00 відбудеться концерт лауреатів міжнародних конкурсів Дмитра Жарикова та Людмили Верещако. У цей же день о 18:00 на сцені Сімферопольського музичного училища ім.Чайковського виступлять лауреати міжнародних конкурсів Ірина Серотюк, Володимир Куриленко, Георгій Коч, Даніель Еліассон.

  А 24 листопада в 17:00 там же пройде заключний гала-концерт, в якому візьмуть участь заслужений артист Росії Юрій Шишкін, оркестр російських народних інструментів ім.Шендерева під керівництвом лауреата премії АРК Валентина Лобанова, Енвер Сейт-Абдулов, Ірина Серотюк, Георгій Коч , ансамбль "Мозаїка".

Наверх