Головна » Зочотні новини звідусіль » З 20 по 28 жовтня у Києві відбудеться 42-й КМКФ Молодість

З 20 по 28 жовтня у Києві відбудеться 42-й КМКФ Молодість

 • З 20 по 28 жовтня у Києві відбудеться 42-й КМКФ Молодість

  з 20 по 28 жовтня, у Києві відбудеться одна з головних щорічних культурних подій в Україні – київський міжнародний кінофестиваль «Молодість».

  Традиційно фестивальним центром стане культурний центр «Кінотеатр «Київ», покази фільмів відбуватимуться також у кінотеатрах «Жовтень», «Кінопанорама», «Київська Русь» та «Кінопалац».

  Культурно-освітній центр «Майстер-клас» прийме традиційну «Майстерню талантів», а на території арт-готелю «Баккара» відбудеться ще один регулярний проект – ринок ко-продукції Boat Meeting. Прес-конференції проводитимуться у залі «Сінематека» кінотеатру «Київ».

  Як завжди, у програмі очікується більше 300 фільмів з 50 країн.

  Фільм відкриття фестивалю – заборонене українське німе кіно 1927 року «Шкурник» режисера Миколи Шпиковського. Фільм було відреставровано тільки цього року, в рамках програми реставрації української кінокласики, що підтримується Державним агентством з питань кіно.
  Цілі покоління українських кінематографістів мріяли побачити цю стрічку, проте вона була заборонена через критику в ній радянської влади.
  Показ фільму відбудеться у Національній опері України, де і відбудеться відкриття фестивалю, у супроводі оркестру «Київ Класик» та його диригента Германа Макаренка.

  Конкурсна програма фестивалю складається з традиційних студентської, короткометражної та повнометражної секцій, що представляють кращі дебюти у відповідних категоріях з усього світу.

  До повнометражної секції на даний момент відібрано половину – 6 стрічок з 6 країн, у тому числі «Істальгія» («Eastalgia») української режисерки Дарії Онищенко.

  До студентського конкурсу відібрано 21 фільм з 20 країн. Повний список можна побачити тут: http://molodist.com/news/602
  Короткометражний конкурс вже має 17 учасників із запланованих 25, ознайомитися зі списком можна тут: http://molodist.com/news/599

  Окремий пункт програми – національний конкурс, у якому змагатимуться 26 українських стрічок (перелік тут: http://molodist.com/news/603).

  Позаконкурсна програма традиційно включає програми французького, німецького, російського, скандинавського кіно, ночі французького, німецького та швейцарського короткого метру. Повертається до програми альтернативний конкурс ЛГБТ-фільмів «Sunny Bunny».

  Програма «Фестиваль фестивалів» як завжди включає чудову підбірку переможців та призерів цьогорічних фестивалів у Берліні, Каннах та Венеції, у тому числі найновішу роботу «П’єта» знаменитого корейця Кім Кі-Дука, а також фільми з Катрін Деньов та Жульєт Бінош у головних ролях.
  Можна буде також переглянути ретроспективи фільмів Мілоша Формана та Алена Роб-Грійє – знаменитих чесько-американського та французького режисерів відповідно, а також фільмів за участю Богдана Ступки.
  Для найзавзятіших кіноманів передбачені покази експериментальної секції Cinergy.

  Серед гостей фестивалю можна буде побачити Кіру Муратову та відомого французького режисера Лео Каракса, а також інших помітних постатей, імена яких поки тримаються в секреті.

   

  Джерело:  http://festyvali.org.ua

Наверх