Головна » Зочотні новини звідусіль » «WOODSTOCK-УКРАЇНА 2012» скасували

«WOODSTOCK-УКРАЇНА 2012» скасували

 • «WOODSTOCK-УКРАЇНА 2012» скасували

  Сьогодні, 28 серпня, о 16.00 під Вінницею повинен був стартанути найграндіозніший фестиваль цього літа - «WOODSTOCK-УКРАЇНА 2012». Але цьому не судилося статися, організатори вже розбирають сцену. Пояснюють все штормовим попередженням. Журналіст, який приїхав робити репортаж з фестивалю, побачив жалюгідне видовище: жменьку людей (мабуть, глядачів), напіврозібрані конструкції, які повинні були стати величезною сценою, і ... пасуться на полі корови. Вже на місці журналісту сказали, що фестиваль відміняється через погоду.

  - У нас, на жаль, дуже погані новини, фестиваль «WOODSTOCK-УКРАЇНА 2012» скасували через штормове попередження, - розповідає Анастасія Вергелес, представник фонду «Серце до серця», який є організатором фестивалю. - Через сильний вітер ми вже третій день не можемо встановити сцену, а музиканти через вітер не зможуть виступати. Тим більше що й на завтра обіцяють сильний вітер. А ще на сцені навісили дуже багато апаратури, працівники сцени говорять, що вона не впаде, але апаратура може зірватися й покалічити людей. За словами організаторів, якщо б буйство погоди обмежилося тільки сьогоднішнім днем, то фестиваль, можливо, зрушили б або перенесли.

  - Але ми подивилися новини, зідзвонилися з Гідрометцентром, і ніяких хороших новин не почули, на завтра теж обіцяють сильний вітер, - говорить Анастасія Вергелес. Крім усього іншого, в організаторів ще виникли проблеми з групами, які приїхали виступати на фестивалі - тридцять шість колективів будували свої гастрольні графіки так, щоб виступити у Вінниці.

  - Ми не знаємо, що робити. Групи приїхали, скасували свої концерти, приїхали з Польщі, з Естонії ... Не знаємо, що їм говорити, - кажуть організатори фесту. - Неустойку ніхто не вимагає, але ситуація неприємна. Така ж неприємна ситуація склалася і у кількох тисяч глядачів фестивалю, серед яких досить багато приїжджих. Їхні плани теж порушені.

  До речі, інформація про штормове попередження на 27-29 числа серпня на сайті МНС з'явилися ще в минулий четвер, 23 серпня. Ну, це так, до слова... А сьогодні начальник обласного гідрометцентру Марія Кощавка розвіяла хмари над Вінницею.

  - Атмосферний фронт, який був над нами, пішов на південь, у нас залишається хмарність, можливі невеликі опади, але шквального вітру вже не буде, - говорить Марія Кощавка. - Можуть бути пориви вітру 15-20 метрів на секунду, але це в допустимих межах. І з 30 серпня температура знову підвищиться до 29 градусів. Негода над Вінницею була, але нашу область особливо не зачепила.

  Виникає два питання: чи погода стала причиною скасування фестивалю і буде буря або не буде?

  P.S. А якою гарною була реклама...

   

  Альона РЯБОКОНЬ

  Джерело:  http://20minut.ua/%D0%9D%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%BD%D0%B8-%D0%92%D1%96%D0%BD%D0%BD%D0%B8%D1%86%D1%96/news/10241565.html

Наверх