Головна » Зочотні новини звідусіль » Найбільший рок-фестиваль Європи "Польский Woodstock" гримітиме 28-30 серпня під Вінницею

Найбільший рок-фестиваль Європи "Польский Woodstock" гримітиме 28-30 серпня під Вінницею - на Калинівському аеродромі

 • Найбільший рок-фестиваль Європи

  В концертах візьмуть участь гурти, які подали заявки і виконують музику в стилях рок, етно, фолк і метал.

  Виступати будуть іноземні колективи та відомі українські музичні гурти.

  Головний гість свята - польська рок-група Enej. Представники Всеукраїнського благодійного фонду "Серце до серця", який є організатором заходу розповідають, що фестиваль "Woodstock-Україна 2012" проводиться з метою пропаганди волонтерського руху та благодійності. Ця подія створено для розвитку творчого потенціалу, масової музичної культури, формування естетичного смаку шанувальників різних музичних стилів, об'єднання різнопланових виконавців загальною ідеєю, згуртування жителів різних частин України.

  Щорічний рок-фестиваль Woodstock був заснований в 1995 році як вдячність волонтерам польського благодійного фонду "Оркестр святкової допомоги". Сьогодні фестиваль є головною подією в культурному житті Польщі та всієї Європи.

  З фестивалю бере початок волонтерський рух "Патруль світу" (пол. "Pokojowy Patrol"), який вирішує питання супроводу гостей, безпеки, довідки та першої медичної допомоги на заходах "Оркестра святкової допомоги". Власне, він і допоміг організувати благодійний фонд в Україну в 2006 році, який називається "Серце до серця".

  Фестиваль Woodstock в Польщі з 2004 року регулярно проходить в місті Костшин-над-Одером. По праву вважається одним з найбільших рок-майданчиків Європи. Організатори розповідають, що за всю історію фестивалю найбільшу кількість людей відвідало його в 2009 році - тоді зібралося понад чотириста тисяч слухачів. У 2012 році фестиваль вперше пройде в Україну у Вінницькій області.  Військовий аеропорт, де буде проходити захід, тимчасово виведено з експлуатації, в місті Калинівка Вінницької області, з північного боку міста. Відстань до аеропорту від залізничного вокзалу - 1,2 км. Відстань від автобусного вокзалу - 0,9 км.

Наверх