Головна » Новини » Відкриття екоакцій 2015 > с. Печера, субота, 4 квітня

4 квітня в селі Печера млиномани збиратимуть сміття, ладнатимуть екотаблички, робитимуть юшку та гратимуть музику біля багаття!

 • Відкриття екоакцій 2015 > с. Печера, субота, 4 квітня

  Вельмишановне панство і пан-к-ство!

   

  Ковдра снігу зійшла з полів і гаїв нашої рідної України, оголивши рясні "сходи" сміття, щедро залишеного нашими любими співгромадянами та гостями неньки. Але Млиноманія не збирається чекати літа. Та розпочинає очистку берегів Південного Бугу вже у цю суботу, 4 квітня! Тому запрошуємо весь свідомий і натхненний люд Печери, Сокільця, Немирова, Тульчина, Харкова, Львова, Вінниці, Вороновиці, інших міст, сіл, смт, ну і столиці, до радісної, веселої та корисної колективної справи!

   

   

  Розміщення. З огляду на прохолодну та бадьору погоду, будемо ночувати в дружніх хатах Печери і Сокільця. Хоча, хто хоче істинної романтики - беріть намети, килимки, спальники. Спальні мішки, в будь-якому разі, краще взяти в кого є.

   

   

   

  Шо Брати (Перелік речей та девайсів, які знадобляться несамовитим млиноманським волонтерам під час квітневого екосуботника в селі Печера)

   


  1. Теплий одяг, плащ від можливого дощу, тепле і надійне взуття (бажано мати змінне)
  2. КРУЖКА+МИСКА+ЛОЖКА
  3. Робочі рукавички для себе
  4. По можливості - сміттєві пакети/мішки, не менше ніж на 120 літрів
  5. Провізія (можна везти з собою, можна на місці поповнити)

   

  А також: ліхтарик, фото та відеокамери, гітари, баяни, дарбуки, дримби та інші музичні інструменти, засоби гігієни...

   

   

  Отже, програма квітневого екологічного СУБОТНИКА OPEN AIR:

   

  Пт, 03.04. Прибуття учасників, оперативна нарада, визначення тактичних цілей, дружня вечеря біля вогнища (або в будинку - залежить від погоди).  Сб, 04.04.

  Прибуття тих, хто не встиг прибути вчора. Вранішній бадьорий чай та сніданок.

  8:30-9:00 Збір ватаги екологів у центрі Печери. Дружня хода в долину до засмічених місць на березі річки Бог (Півд. Буг). 

  9:15 і допоки вистачить натхнення та сміттєвих мішків (десь до 14-15:00) - колективне РОЗДІЛЬНЕ прибирання сміття в атмосфері несамовитого радісного натхнення у поважній компанії екологів, менеджерів, панків, металістів, музикантів, митців, поетів, інженерів, айтішніків, та інших непересічних особистостей нашої чудової країни.

  15:00-16:00 передислокація в табір до вогнища, відпочинок. Створення екотабличок.

  16:00 - ... Смачний обід біля спільного вогнища, який невимушено переходить у вечірнє спілкування, акустичні виступи присутніх музик, джем-сейшен, споглядання неповторної краси Природи прибузької долини...

  Вс., 05.04.

  Ранок. Сніданок. Прогулянка місцевими краєвидами.

  Бажаючі повертаються до міст продавати свій час за нарізані папірці...


   

  Зустріч ВК 

  Приєднуйтесь! 

Наверх