Головна » Новини » Весна кличе млиноманів до Бугу! 6 квітня - екологічна акція в Печері!

Екоакції в чарівному селі Печера розпочинаються 6 квітня!

 • Весна кличе млиноманів до Бугу! 6 квітня - екологічна акція в Печері!

  Млиноманія вітає всіх з весною!

   

  Свіжий вітерець вже розносить містами та селами подих нового Життя. Природа прокидається для того, щоб продовжити та примножити дивовижне Творіння, даруючи нам щастя жити в цьому прекрасному Світі. Сонце запалює радісні вогники в очах, повертаючи в наші оселі піднесений настрій, віру у мрії та щирі посмішки.

   

  Нехай політики роблять свої великі справи, нехай банкіри рахують свої папірці, нехай учені шукають сенс буття... А ми зберемось на дивовижних берегах прадавньої ріки Бог, в чарівній долині під могутніми скелями, щоб зробити ще один крок. Крок кожного з нас та крок нас усіх разом назустріч променям Сонця та найзаповітнішим мріям. 

   

  Отже, як і було обіцяно минулого року, традиція проведення веселих Екологічних акцій в селі Печера - продовжується! Нарешті ми знову зустрінемось, щоб звільнити берег річки, струмки, долини, парк від сміття, щоб розчистити чарівні галявини від продуктів нерозумного людського життя. Акція абсолютно добровільна) ніхто нікого не змушує збирати сміття. Все залежить від Вашого бажання та Доброї Волі. Суботник Open Air - це не просто прибирання якогось сміття. Це - спілкування з людьми, дружня невимушена атмосфера, дивовижна краса Природи, а також - спільна вечеря, запечена картопля, козацький куліш, вечірній концерт і джем-сейшн на березі бурхливої річки Бог. Особлива класно тим, в кого на суботник випадає день народження! (таке трапляється майже кожного разу:)

   

  Новина! До екоакції 6 квітня долучаться мандрівники з вінницького туристичного клубу "Бідняжка"!

   

   

  Приблизна програма СУБОТНИКА Open Air 6 квітня 2013 року:

   

  П`ятниця, 5 квітня - прибуття та поселення деяких учасників СУБОТНИКА.

  Субота, 6 квітня.

  Ранок - прибуття учасників СУБОТНИКА.

  8-9:00 - збір в центрі села Печера, знайомство, спілкування, вирішення організаційних питань. Хто прибуває трохи пізніше - долучається до екоакції безпосередньо на березі річки.

  9:05 - перехід в долину річки та початок дружнього збирання сміття в мішки.

  12:00 - приготування обіду для всіх (на це виділимо кількох з нас, хто тямить в приготування смачної їжі на Природі).

  13-15:00 - гуртування сміття та завантаження мішків з цим добром на причеп.

  15:00 - обід (плюс-мінус - за обставинами).

  16:00-17:00 - відпочинок, передислокація на місце вечері та концерту/джему (творча територія біля Сокілецького Млина).

  з 17:00 - приготування вечері силами кращих кулінарів серед нас:)

  18:00 - початок вечірнього концерту гурту Pechera Folk Band. Спільна вечеря учасників СУБОТНИКА, спілкування за склянкою чаю, підведення підсумків, планування планів. Джем-сейшн біля вечірнього багаття на березі річки.

  Неділя, 7 квітня. Прогулянка мальовничими стежками до старовинної церкви та костелу, на пороги, до парку графа Потоцького. Від`їзд.

  В програмі можливі деякі корективи та незначні зміни.

   

  Що брати з собою:

  1. Спальний мішок + килимок!

  2. Теплий одяг, надійне взуття.

  3. Бажано - робочі рукавиці та одежу, в якій не шкода збирати сміття.

  4. Кружку - Миску - Ложку...

  5. Сухпайок, щоб поснідати в суботу (повечеряти в п`ятницю).

  6. Радісний настрій)

  7. Сонячну погоду)

   

  Прибуття та від`їзд.

  Приїхати в Печеру можна в п`ятницю 05.04. після обіду або в суботу 06.04. з ранку. Хто добирається із Києва - КУПУЙТЕ КВИТКИ НА ПОТЯГИ ЗАЗДАЛЕГІДЬ!!! Бо потім не буде. Якщо нема квитків на електричку чи потяг, з автостанції від ж\д вокзалу в Києві до Вінниці відправляються маршрутки (коштують 70-80 грн.), до 7-ї вечора ходять стабільно.

  З Вінниці до Печери маршрутки ходять з центрального автовокзалу, їх 5 чи 6 шт. за день (з ж\д вокзалу їхати 10 хв., тролейбус №6 або маршрутки). Перша маршрутка на Печеру відправляється о 9:35, остання - після 15:00. Також Ви можете доїхати до зупинки "Чехова", звідки до 20:00 ходять маршрутки до міста Немирів (!!! вийти біля немирівського автовокзалу та "Трої"). З Немирова від "Трої" (поворот на Могилів-Подільський) до Печери в 22:00 їде автобус "Дніпропетровськ-Чернівці" - останній транспорт на Печеру.

  З Печери до Вінниці маршруткою Ви можете виїхати з 7-ї ранку до 18:30 вечора. Або попуткою до Немирова, а там до Вінниці постійно щось ходить.

  Графік руху можна подивитись тут

   

  Розміщення.

  В квітні ще холодно, і жити в наметі мало хто зможе... Тому розміщуватись будемо в дружніх хатах Печери і Сокільця. Єдине прохання - брати спальні мішки (якщо є), бо ковдр і пледів на всіх може не вистачити. Хто лишається на ніч, будь ласка, заздалегідь повідомте про це організаторів суботника. Бо треба підготувати достатню кількість спальних місць та заготувати харчі.

   

  Їжа.

  Харчуватись будемо польовими стравами, які приготуємо власноруч. Готуватимемо обід (більш легкий) та вечерю (більш повноцінну). Тому на сніданок рекомендуємо Вам взяти бутерброди, термос чаю чи ще чогось такого за Вашим смаком. Меню: борщ або уха, картопля запечена з салом (з олією для тих, хто постує), куліш козацьких, хліб, чай з трав. Беріть з собою багаторазовий посуд, щоб не лишати додаткового сміття на природі!

   

   

  Весна бореться з зимою, і для млиноманів настая час відвойовувати Природу у звалищ сміття. Хоча це тільки перший маленький крок до Гармонії. Найважливіше, щоб побільше нас, людей, усвідомили необхідність гармонійного, розумного співіснування з Природою та Всесвітом. І тоді звалища сміття перестануть з`являтись. Бо людина з чистою совістю, яка усвідомлює своє існування на Землі, ніколи не завдасть шкоди Природі.

   

  Відповідальний млиноман Олексій Motion

  lelique@ua.fm

  (098) 440 22 38, звертайтесь в разі необхідності

Наверх