Головна » Зочотні новини звідусіль » В Україні пройдуть Дні скандинавського кіно

В Україні пройдуть Дні скандинавського кіно

 • В Україні пройдуть Дні скандинавського кіно

  Джерело:  http://www.newsmarket.com.ua

   

  9 червня. З 22 по 24 червня в Україні буде проходити фестиваль скандинавського короткометражного кіно «Вікенд з вікінгами»

  Як зазначено в прес-релізі організаторів, «Вікенд з вікінгами» представить відвідувачам цікаві та актуальні фільми Данії, Норвегії та Фінляндії, ретроспективи режисерів, зустрічі та лекції скандинавських кінематографістів.

  Крім сеансів, що включають в себе добірку фільмів на різні теми і різних жанрів, на особливу увагу заслуговує «Ретроспектива П.В. Лехтінен», відомого фінського кінематографіста, незалежного режисера, засновника компанії CineParadisoOy.

  Його фільми були відзначені на багатьох міжнародних кінофестивалях, а в 2001 р. він отримав найпрестижнішу нагороду Фінляндії - премію RistoJarva, що присуджується найбільш перспективним молодим режисерам. В рамках події, в Києві також відбудеться майстер-клас і зустріч з режисером.

  Офіційне відкриття відбудеться 22 червня в приміщенні кінотеатру «Кінопанорама» у Києві. Відразу після нього розпочнеться перший сеанс - «Снігова анімація», представлена кращою анімаційною школою 2012 року - Художньою Академією в місті Турку, Фінляндія.

  Фестиваль буде проходити в Києві, Харкові, Львові, Ужгороді та Херсоні.

Наверх