Головна » Зочотні новини звідусіль » Українська "Істальгія" про емігрантів відкриє німецький фестиваль

Українська "Істальгія" про емігрантів відкриє німецький фестиваль

 • Українська

  Дебютна картина української 29-річної режисерки Дар'ї Онищенко буде представлена ??на престижному фестивалі Home of Films в Німеччині.

  Фільм "Істальгія" відкриє 46-й міжнародний кінофестиваль Home of Films в місті Хоф, завдяки якому глядачі щорічно знайомляться з новими іменами у світі кінематографа. Розрахований на немасову аудиторію, Home of Films є однією з ключових подій не тільки в області німецького кіномистецтва, а й світового. Щорічно у фестивалі беруть участь близько 130 картин, свої фільми на Home of Films презентували такі відомі режисери, як Вернер Шретер, Джон Карпентер, Роджер Корман.

  "Істальгію" зняли у співпраці з Німеччиною та Сербією. У фільмі йдеться про українців і сербів, які живуть самітниками в Німеччині. У своєму  інтерв'ю для Gazeta.ua режисерка розповіла, що кілька сцен знімали у київському Гідропарку.

  Фільм змагатиметься за головний приз з картинами з Європи, Америки та Азії. Кінофестиваль Home of Films проходитиме з 23 по 28 жовтня.

  Український глядач зможе побачити "Істальгію" 25 жовтня на кінофестивалі "Молодість". На широких екранах картина з'явиться в 2013 році.
  Джерело: Gazeta.ua

Наверх