Головна » Зочотні новини звідусіль » У Польщі відбудеться фестиваль української культури Фольковисько

У Польщі відбудеться фестиваль української культури Фольковисько

 • У Польщі відбудеться фестиваль української культури Фольковисько

  Джерело:  http://parad-vyshyvanok.com.ua

  13-15 липня в селі Гораєць, що знаходиться за 30 км від кордону з Україною пройде фестиваль культури прикордоння «Фольковисько».
  Як повідомили організатори фесту, на захід приїдуть відомі фольклорні гурти, письменники та митці з Польші та України. Вони представлятимуть найцікавіші аспекти єврейської, української та польської народної культури, що поєднані із сучасними тенденціями в музиці та літературі регіону.
  В рамках фестивалю проходитимуть концерти ансамблів — Клезмаголікс (музика єврейська з Любліна), Дагадана (польсько-українське етно-джазове тріо) Люди Добрі (оригінальний фольк-гурт зі Львова) Владимірська (особливе поєднання джазу, міської музики та фольку) а також багато інших.
  Також під час фестивалю пройдуть практичні заняття з народних промислів, прогулянки та екскурсії по цікавих місцях, що знаходяться в околиці (між іншими 1-денна екскурсія «Єврейский Львів, сплав байдарками чи off-road).
  Одним з найоригінальніших заходів в рамках Фольковиська буде Вечір Оповідань, на якому виступатимуть між іншими Анджей Стасюк (відомий польский писменник) та Міколай Тшаска (музик, спіпрацював з Юрієм Андруховичем та режисером Войхєхом Смажовським)

Наверх