Головна » Зочотні новини звідусіль » У Львові презентують "Кримінальний кодекс для дітей"

У Львові презентують "Кримінальний кодекс для дітей"

 • У Львові презентують

  13 вересня на Форумі видавців у Львові відбудеться презентація унікального навчального посібника "Кримінальний кодекс для дітей" виданого Видавничим домом "Козаки" за сприяння Благодійного фонду ім. Юрія Кравченка в рамках Програми правового виховання дітей, започаткованої Центром розвитку суспільства.

  Книга має структуру справжнього кодексу, однак написана "дитячою" мовою. Беручи за основу Кримінальний кодекс України, автор Галина Палійчук просто та доступно розкриває суть, причини та наслідки злочинів, а яскраві ілюстрації сприяють кращому виховному ефекту. Автор малюнків – Вікторія Делес, художник-графік.

  Книга буде цікавою для дітей, батьків і педагогів. "Кримінальний кодекс для дітей" є навчальним посібником і рекомендований МОНМС для використання у загальноосвітніх навчальних закладах.

  Представлять "Кримінальний кодекс для дітей" його авторка Галина Палійчук та письменниця і правник Лариса Денисенко. Галина Палійчук – юрист, судовий журналіст, письменниця. Лариса Денисенко – письменниця, адвокат. Належить до адвокатів, які представляють інтереси громадян в Європейському суді з прав людини. Є автором та співавтором посібників та альманахів з питань корупції, судоустрою, смертної кари, прав людини для дітей.

  Переможець конкурсу "Коронація слова-2002". Захід відбудеться о 16.00 в Конференц-залі Палацу мистецтв (м.Львів, вул.Коперника 17).

   

  Джерело: Gazeta.ua

Наверх