Головна » Зочотні новини звідусіль » У Києві відбудеться фестиваль культур Global Village

У Києві відбудеться фестиваль культур Global Village

 •  

  21 липня в Києві відбудеться фестиваль культур Global Village, метою якого є розвиток толерантного ставлення до представників інших національностей. Організатором фестивалю є міжнародна молодіжна організація AIESEC в Києві.
  Гості фестивалю зможуть познайомитися з особливостями культури різних народів світу. Більше 50 учасників з усіх куточків світу зберуться на фестивалі для того, щоб продемонструвати унікальність своєї рідної культури за допомогою національних страв, звичаїв і костюмів. Відвідувачі зможуть особисто поспілкуватися з учасниками і дізнатися більше про представлені на фестивалі країнах.
  Свої культурні традиції продемонструють представники 29 країн, серед яких Польща, Австрія, Румунія, Іспанія, Португалія, Чехія, Угорщина, Австрія, Греція, США, Бразилія, Мексика, Канада, Туреччина, Пакистан, Китай, Індія, Японія, Індонезія, Єгипет, Ліван, Туніс, Алжир, Марокко, Пуерто-Ріко. Всі представники фестивалю є учасниками програми соціальних і професійних стажувань від міжнародної молодіжної організації AIESEC.
  В рамках фестивалю всі охочі зможуть взяти участь у майстер-класах, пов'язаних з традиційним мистецтвом представлених країн, послухати виступи відомих мандрівників. А на завершення гостей фестивалю чекає яскравий концерт за участю відомих музичних гуртів, студій танцю і самих учасників-іноземців.

   

  Джерело: http://starlife.com.ua/posts/festival-kultur-global-village-12578.html

Наверх