Головна » Зочотні новини звідусіль » У Арсеналі проведуть мистецько-наукову лабораторію для юних винахідників

У Арсеналі проведуть мистецько-наукову лабораторію для юних винахідників

 • У Арсеналі проведуть мистецько-наукову лабораторію для юних винахідників

  У рамках комплексної інноваційної програми розвитку для дітей та молоді у Мистецькому Арсеналі пройде унікальний освітній проект – мистецько-наукова лабораторія для справжніх винахідників під назвою SPARK!LAB.

  Лабораторія уже понад 16 років є одним з найуспішніших освітніх проектів Музею американської історії та зразком освітньої програми, яку активно реалізують у культурних і мистецьких закладах США.

  У вересні й українські діти та підлітки отримають у своє розпорядження спеціально обладнаний майданчик для втілення у життя своїх найбільш несподіваних ідей. Метою проекту є сприяння інтелектуальному та творчому розвитку дітей та молоді, заохочення дітей та молоді через гру до винахідницької творчості, поширення інформації про винаходи та інновації України та світу.

  В лабораторії винахідників буде чотири тематичні цикли: 6-9 вересня – "Наука і Технології", 10-16 вересня – "Енергія і Довкілля", 17-23 вересня – "Візуальне Мистецтво", 24-30 вересня – "Звуки і Музика". Також буде створено інформативно-пізнавальну газету проекту, яку розповсюджуватимуть у Мистецькому Арсеналі та серед шкіл Києва й усієї України.
  Джерело:   Gazeta.ua 

   

Наверх