Головна » Новини » 3,4,5 серпня - творча зустріч "Серпневі вакації"

Запрошуємо друзів млиноманів на Серпневі вакації!

 • 3,4,5 серпня - творча зустріч

  Зустріч своїх

   

  Млиноманія запрошує тебе в незабутню подорож на Серпневі вакації до Центра Всесвіту! Творча зустріч відбудеться 3,4,5 серпня на казковій галявині під скелею в с. Печера.

  Зустріч відбудеться в камерному форматі на закритій місцині, куди з`їдуться радісні, талановиті, культурні творчі особистості. Щоб взяти участь, будь-ласка, зареєструйтесь в ГУГЛЬ ФОРМІ>> 

   

  Треба знати, скільки нас буде. Після заповнення форми вам прийде запрошення до зустрічі у ФБ.

  Умови перебування та участі дивіться на сайті:  www.mlinomaniya.org.ua. Якщо сформулювати коротко: бути людяним, адекватним, не шкодити природі та оточуючим, не вжиратись, розділяти сміття...

   

  Природа і мистецтво

  Серпневі вакації 2018 - чудова нагода зібратись старим добрим млиноманам в дружній атмосфері, послухати справжніх непопсових музик і поетів, помайструвати, поспілкуватись, здійснити променад Прибузькою долиною, запалити ватри, спробувати смаковитих страв із вогнища, і просто побути собою на лоні Природи.)

  В програмі: виступи гуртів, бардів і поетів на Лісовій сцені, джемчик, МК з народних ремесел, барабанне коло, мандрівки місцевими нетрями до незбагненних краєвидів та інші атракції. Серпневі Вакації - неофіційна творча зустріч, тому деталізованої програми заздалегідь чекати не варто, вона складеться за день-два до початку. І буде доповнюватись цікавими та несподіваними експромтами.

  Музики та поети

   

  Для учасників зустрічі заграють гурти: Лофофора Spellbound (Київ), Roxy Band (БЦ), Обжинки в Техасі (Тараща), Кальвадос (Київ), Мелорі (Печера/Київ), Чайка бенд (Київ), Peredmova (Печера), Gala-Leo (Київ), Сергій Малега (Бугуслав). І все це в теплому напівакустичному звучанні, спеціально для істинних млиноманів!

  Поетична програма складається по ходу п`єси і буде остаточно сформована також під час зустрічі. Уже відомо, що до нас завітає вінницький поет Богдан Куценко, під`їде і знаний млиноманами Ромаріо з Борисполя... а там, побачивши мікрофона, підтягнуться інші майстри пера, спраглі висловити товариству свої віршовані наробки.)

   

  Приймаються заявки

  Детальна програма формується, приймаються заявки від гуртів, виконавців, поетів, волонтерів, митців!

  Заявка волонтера >>

  Заявка для гуртів, бардів, поетів >> 

  Заявка майстрів >>

   

  Бажаєш долучитись? Не забудь зареєструватись ТУТ >>


  Зустрінемось в Центрі Всесвіту!

Наверх