Головна » Зочотні новини звідусіль » Святкування Дня міста Одеса

Святкування Дня міста Одеса

 • Одеса відсвяткує День міста в перші вихідні вересня - 1 вересня 2012 - 2 вересня 2012 

  У програмі: ярмарки, концерти та рок-фестиваль.

  1-2 вересня 2012 Одеса святкуватиме свій 218-й День народження. Міська влада готує обширну святкового програму.
  2 вересня з 18:00 до 22:00 пройде гала-концерт українських та зарубіжних зірок на Потьомкінських сходах. У ньому візьмуть участь Ані Лорак, Олег Газманов, Володимира Пресняков та Руслана та ін Вперше концерт на честь Дня міста представить молодих і талановитих одеситів - Кирила Туриченка, Юлію Нельсон і групу «Дюк-тайм».
  В 11:30 і о 15:00 вулицями міста пройде екскурсійний трамвайчик з концертною програмою одеського муніципального оркестру духової музики.
  3 вересня в 18:00 на Куликовому полі розпочнеться рок-фестиваль "Пікейні жилети" пам'яті Ганкевича. Хедлайнерами рок-фестивалю будуть Олег Скрипка та гурт "ВВ", а також В'ячеслав Бутусов і група "Юпітер".
  31 серпня в 21:00 на Ланжеронівській узвозі одеситам і гостям міста буде представлена унікальна німа стрічка «Беня Крик» - це перша сценарна робота самого Ісаака Бабеля. Музичний супровід виконає відомий джазовий музикант і композитор Юрій Кузнецов.
  Крім того, 1 вересня в парку Перемоги відкриється загальноміська виставка квітів і Фестиваль декоративно-прикладного мистецтва "Подарунок з Одеси", на якому вироби ручної роботи представлять 150 майстрів. Свою продукцію на виставці представлять провідні компанії Одеси. Квітковими композиціями власні стенди оформлять три райони міста - Приморський, Малиновський та Київський. У суботу о 20:00 відбудеться запуск водних ліхтариків, а в неділю о 16:00 відбудеться показ суконь з квітів.

Наверх