Головна » Новини » Друга літня Екологічно-музична акція від Млиноманії в селі Печера! 14 ЛИПНЯ, субота.

 • Друга літня Екологічно-музична акція від Млиноманії в селі Печера! 14 ЛИПНЯ, субота.

  14 липня в селі Печера (Тульчинський район, Вінницька область) з ініціативи фолк-рок фестивалю "Млиноманія", місцевої сільради, митців, музикантів та людей, які люблять Природу, відбудеться ДРУГА ЛІТНЯ ЕКОЛОГІЧНО-МУЗИЧНА АКЦІЯ "СУБОТНИК OPEN AIR"!)

  Цього разу намітили попрацювати безпосередньо в селі - прибрати сміття із струмків, ярів, а також біля верхнього та нижнього джерел. Розчистити та облаштувати територію біля верхнього джерела, вода якого славиться свєю чистотою, прохолодою та смаком з давніх часів. Воду з джерела пили ще графи Потоцькі, а тепер там все заросло корчами та обросло сміттям.
  Глобально програма не міняється в порівнянні з попереднім суботником: в суботу з ранку і до обіду - робота, потім обід, відпочинок, і ввечері - концерт, джем-сейшн, спілкування біля вогнища...
  Збір людей та початок - о 8-9 ранку в суботу, 14 липня, в центрі села Печера на площі. Хто може, але запізниться - приїздіть, приходьте, коли матимете змогу. Акція добровільна)

  В глобальному масштабі ця екоакція - лише маленька краплина, майже непомітна, це перші та поки-що слабкі кроки до однієї мети - ПОВЕРНУТИ ПЛАНЕТУ ЗЕМЛЯ ІЗ ШЛЯХУ САМОЗНИЩЕННЯ В НАПРЯМКУ РОЗВИТКУ, САМОВІДТВОРЕННЯ ТА РАДОСТІ. Хто б як не брехав з книжок та телеканалів, що ми нічого не можемо, але саме від кожного з нас залежить доля всіх разом, і доля життя Землі також. За однієї умови: якщо кожен вкладає розум, душу, свою працю в розвиток та створення РАДОСТІ навколо, не обов`язково у великому масштабі, в конкретно взятому місці, в конкретних справах та з доброї волі.

  Тож Млиноманія запрошує до бурегів Південного Бугу, щоб продовжити розпочату справу!

  Ось група вКонтакті, тут можете давати пропозиції та ставити запитання: http://vk.com/mlinomaniya_org_ua#/ii_summer_subotnik_v_pecheri

   

Наверх