Головна » Зочотні новини звідусіль » Прем'єра вистави "Страсті Христові" в Дніпропетровську

Прем'єра вистави "Страсті Христові" в Дніпропетровську

 • У вересні 2012 року в Дніпропетровському академічному театрі опери та балету відбудеться прем'єра вистави "Страсті Христові" за участю балету, солістів опери, хору та артистів оркестру

  Автор ідеї постановки та хореограф вистави «Страсті Христові» – Олег Ніколаєв, заслужений артист України; диригент-постановник – Юрій Пороховник, заслужений діяч мистецтв України; хормейстер – Валентин Пучков-Сорочинський, заслужений діяч мистецтв України.

  «Хореографічне дійство стане знаковою подією в історії не тільки Дніпропетровського регіону, а й України в цілому. Тому що наш театр отримав ексклюзивний дозвіл відомого американського композитора Джона Дебні на безкоштовне використання його музичного матеріалу в нашому спектаклі. Вистава, яку ми готуємо, буде першою театралізованою постановкою «Страстей Христових». Його прем'єра готується до відкриття театрального сезону – кінця вересня 2012 року», – сказав Олександр Шароваров.

  У Дніпропетровському академічному театрі опери та балету для жителів області створено афішу вихідного дня «В театр всією сім'єю!». Для батьків та їх дітей вдень по суботах та неділям проводиться низка сімейних вистав та спектаклів.

  У 2011 році оперний театр спільно з Дніпропетровським міським театром ляльок поставив казку «Білосніжка», що отримала Гран-прі регіонального огляд-конкурсу «Січеславна-2012».
  «Цього року ми вирішили продовжити вдале співробітництво двох театрів, тому до новорічних і різдвяних свят готуємо казку-сюрприз «Снігова королева»», – сказала Зінаїда Омельченко, художній керівник балету Дніпропетровського державного академічного театру опери та балету, – музику до вистави «Снігова королева» пише дніпропетровський композитор Геннадій Гордельянов. У виставі візьмуть участь оркестр оперного театру, співаки-солісти, хор, балет та артисти-лялькарі».

  Як зазначила Наталія Першина, у Дніпропетровській області щорічно ставиться більше 50 прем'єрних спектаклів. У вересні-грудні 2012 року планується постановка нових прем’єрних вистав всіма театрами області. Так, театрами обласної комунальної власності буде поставлено 15 прем’єрних вистав, серед них – балет «Ісус» Дніпропетровського академічного театру опери та балету, оперета «Маріца» Дніпропетровського академічного українського музично-драматичного театру ім. Т.Г.Шевченка, спектакль «Почему люди не летают» Дніпропетровського академічного молодіжного театру.

Наверх