Головна » Зочотні новини звідусіль » Сьогодні легендарному музиканту, лідеру групи "Кіно" Віктору Цою виповнилося б 50 років

"Він загинув на самому злеті" - батько Віктора Цоя

 • Сьогодні легендарному музиканту, лідеру групи

  У дитинстві Віктор відчував пристрасть до малювання, а рок-музикою почав захоплюватися в підлітковому віці. Про це виданню РИА-Новости розповів батько співака Роберт Цой.

  "Це захоплення почалося у нього в період ламання голосу, - повідомив він. - У той час він почав захоплюватися музикою, намагався співати. Зараз я розумію, що у нього тоді було багато страждань, що ніяк не проріжеться його справжній голос. Ми якось повернулися додому, а у ванній виття якесь - він там голос тренував. А от коли голос таки прорізався, ось тоді він захопився рок-музикою і почав складати, співати, групи створювати серед дворових хлопців".

  За словами батька, як творча особистість Цой розвивався під впливом Бориса Гребенщикова і його оточення.

  "У Гребенщикова добре описано, як Віктор починав. Десь у 20 років він склав першу пісню і показав Борису, який дуже добре відгукнувся. Мені зараз пригадується, що однією з перших його пісень була "Мої друзі завжди йдуть по життю маршем". Здається, її Гребенщиков і схвалив - ну, ось з цього і пішло. У той час взагалі його становлення проходило під крилом Гребенщикова, він був його метром. Про це теж багато написано", - зазначив Роберт Цой.

  Він зізнався, що навіть бачачи популярність сина, за його життя не зміг оцінити його роль в рок-музиці.

  "Як не сумно, те, що наш син - зірка, ми зрозуміли тільки після його загибелі. До цього ми якось і не думали про це. А як тільки загинув, всім все відразу стало ясно, і нам в тому числі. Так, популярність росла і росла, але саме з його загибеллю прийшло це усвідомлення. Тому й кажуть, що він загинув на самому злеті... Думали, що мине рік-два-п'ять, забудеться він потихеньку людям. А насправді популярність його не падає. Мене дивує, що молодь, яка його і не знала - по 15-20 років, захоплюється його музикою - це говорить про те, що дійсно був талант", - закінчив він. 


  Джерело: Gazeta.ua

Наверх