Всесвітньо відомий скрипаль, віртуозно володіючий цим інструментом -  Василь Попадюк, 7 березня в ресторан-клубі "Толстой" проведе вечір власної творчості.

Василь Попадюк володар "Золотої скрипки" - він відомий половині світу. Вже 15 років музикант живе в Канаді. Зі своєю командою дає більше 150 концертів в рік у Європі, Африці та на американському континенті. Його грою на скрипці у свій час захоплювалися радянський лідер Михайло Горбачов і його дружина, Садам Хусейн подарував йому іменний годинник, а королева Софія запрошує повторити візити - концерти. Він "феномен", що славить Україну у всьому світі.

Василь Попадюк володіє 15-ма інструментами,  грає в стилі World Music. Вважається що він створив свій власний стиль об'єднавши класичну, слов'янську, фольклорну, циганську, популярну музику і джаз. Він з успіхом збирає великі повні зали, але на цей раз гратиме у вузькому колі у невеликому, затишному залі. Як говорить Василь, йому все одно - грати для українців, росіян або канадців. Вважає себе людиною світу і глядача також сприймає вище за всякі національності.

"Для мене немає різних аудиторій або характерів аудиторій. Але, звичайно ж, мені завжди дуже приємно грати в Україні, це привід побачити близьких та друзів. На концерті, який відбудеться 7 березня, я виконаю кращі свої твори. А також Вас чекають несподівані  дуети з друзями-музикантами".

21 березня Василь Попадюк дасть концерт у палаці "Україна".