Головна » Зочотні новини звідусіль » Щорічний фестиваль "Скарби Поділля” у Воробіївці

У селі Воробіївці на місці проведення Подільських Шешор до Дня Незалежності відбудеться щорічний фестиваль "Скарби Поділля”.

 • Щорічний фестиваль

   

    Фестиваль відбудеться на місці проведення фестивалю «Шешори Подільські» Відвідувачі свята матимуть змогу узяти участь у різних майстер-класах з гончарства, рогозоплетіння, різьби по дереву, ткацтва, соломоплетіння, розпису писанок та в інших. На творчій експозиції "Вишивана доля Вінниччини” майстрині представлять вишиті рушники із різними орнаментами.
   
    А на виставці "Величальна хлібу” можна буде поглянути на короваї та як їх виготовляють. Показ жниварські традиції в основному забезпечуватимуть Погребищенський, Оратівський та Калинівський райони на виставці "Обжинкове поле”. Окрім дідухів та хліборобського приладдя на ній демонструватимуть театралізоване дійство обжинкових обрядів із піснями та танцями.
   
    Цікаво виглядатиме виставка картин на тему: "Мій рідний край, моя Україно”. Усі полотна розмістять на траві, така собі мистецька галявина. Бджолярі представлять вироби свого ремесла та демонструватимуть традиції святкування "Медового спасу”.
   
    Весільна та козацька левади здивують відвідувачів розмаїттям вишиванок, а кожен район представить традиційний вишитий одяг нареченої та обладнають справжнє гільце. На весільній леваді працюватиме танцювальний майданчик, де кожен зможе досхочу погоцати під запальні весільні ритми. А народному побутовому танцю навчатиме відвідувачів хореографічний колектив "Каблучок”.
   
    Традиційний святковий концерт та Подільський ярмарок український сувенірів дозволить усім привезти додому хороший настрій та цікаву дрібничку на пам’ять. Фестиваль обласного масштабу матиме напрям сімейного відпочинку, тому відвідати його буде цікаво усій родині. Взагалі, поглянути та порівняти традиції різних районів у одному місці випадає рідко. Тому можна сказати, що "Скарби Поділля” у своєму роді унікальні фестиваль, який потрібно побачити на власні очі.
   
   
  Воробіївка збирає друзів
   
  Воробіївка збирає друзів
   
  Воробіївка збирає друзів

   

Наверх