Головна » Новини » Серпневі вакації-2019 в чарівному селі Печера 2-3-4 серпня!

2-3-4 серпня, творча зустріч "Серпневі Вакації-2019", с. Печера, Центр Всесвіту:)

 • Чудові новини від Млиноманії! 2-3-4 серпня в селі Печера відбудеться творча зустріч "Серпневі Вакації-2019"!   

  Мандрівники, виконавці, поети, митці, творчі люди з усієї України з`їдуться в Центр Всесвіту до берегів Південного Бугу. Млиномани живуть мистецтвом і творять Життя) Життя із музикою, віршами, навчанням, працею, мандрівками, мріями та їхнім втіленням. На тебе чекає щире спілкування та радісна атмосфера родинної зустрічі, яскрава музика та безкомпромісна поезія, екскурсія до старовинних пам`яток, мандри до дивовижних краєвидів, смаковиті страви з вогнища, майстер-класи, люди, Природа та натхнення!

   

  РЕЄСТРАЦІЯ

   

  Серпневі Вакації відбудуться у форматі творчої зустрічі запрошених друзів. Цей мистецький простір готуємо і втілюємо всі ми разом: участю в програмі, внесками, репостами, працею, апаратом, транспортом та іншою допомогою.

  Увага! Участь - за попереднім зголошенням! Для участі в якості гостя необхідно ознайомитись та погодитись з умовами, заповнити та надіслати реєстраційну форму і зробити внесок (у формі все покроково розписано).

  Що дає попередня попередня реєстрація та внесок:

  - гарантоване місце під намет на галявині творчої зустрічі СВ;
  - дрова, місця для багать, туалетні кабінки;
  - менша сума внеску;

  - за домовленістю – місце для парковки авто поруч із галявиною.

   

  Не баріться із реєстрацією та внесками, друзі! Цим ви надихаєте команду творчої зустрічі працювати несамовито й плідно! Для тих, хто не може зробити внесок і прагне приєднатись до Серпневих Вакацій - є чудова альтернатива - стати волонтером! Тобто допомогти фізично, до/під час/після зустрічі. Деталі - у розділі для волонтерів.

   

  ЛОКАЦІЇ

   

  Творча зустріч "Серпневі Вакації-2019" розкинеться на затишній та доволі компактній галявині. Поруч - кам`яні брили, струмок, природній амфітеатр. Посередині, під мальовничою скелею, розташовується лісова сцена. Саме тут заграють та заспівають запрошені гурти і виконавці.

   

  Наметове містечко буде розкидане територією, уздовж струмка, на вході ліворуч, в нетрях за містком. На території - дрова, місця для багать, кілька антуражних вбиралень. Перед тим, як ставити намета, обов`язково дізнайтесь в учасників команди Серпневих Вакацій, де його можна ставити.

   

  Поетичні читання та виступи авторів-виконавців відбудуться на окремій галявині. Для цього будуємо поетичний сіновал. До речі, якщо ви поет чи поетеса, ласкаво просимо на Серпневі Вакації!

   

  Чайна - місце релаксу, спілкування, прийому смаковитих страв та напоїв, споглядання за неквапливим плином течії часу. Розміститься біля річечки, де звуки води та співи птахів гармонійно доповнять чемне спілкування товариства.)

   

  Майстер-класи відбуватимуться безпосередньо на галявині перед сценою, ближче до входу. В`язання, плетіння ловців снів, виготовлення оберегів, гончарство, барабанний сейшен та інші чудові зайняття чекають на нас! Подати заявку майстра >>

   

  Екскурсія до історичних пам`яток - с. Печера та Сокілець, протяжність 3,5 км. Під час екскурсії ми побачимо: Церкву Різдва Пресвятої Богородиці (1764 р.), костел-усипальницю родини Потоцьких (1904, арх. Владислав Городецький), побуваємо в краєзнавчому музеї, прогуляємось Печерським дендропарком до порогів Південного Бугу, нап`ємось найсмачнішої води із Печерського джерела, сходимо до комплексу Сокілецького Млинома.

  І це тільки частина того, що на нас очікує! Програма доповнюється. Якщо ви бажаєте потрапити на творчу зустріч в якості гостя, учасника програми, волонтера - неодмінно зареєструйтесь!!!

   

  НА ТЕРИТОРІЇ СЕРПНЕВИХ ВАКАЦІЙ ЗАБОРОНЕНІ:

   

  • Політика та реклама
  • Зброя і наркотики
  • Перебування в неадекватному стані
  • Прохід без орг.внеску (якщо ви не учасник програми чи волонтер)
  • Розпалення ворожнечі на будь-якому грунті

   

   

  Будь чемним, достойним, вихованим та натхненним - "Серпневі Вакації" чекають на тебе! 2-3-4 серпня 2019 року, село Печера, Центр Всесвіту:)

Наверх