Головна » Зочотні новини звідусіль » Scorpions зібрали аншлаг на концерті в Києві

Scorpions зібрали аншлаг на концерті в Києві

 • Scorpions зібрали аншлаг на концерті в Києві

  Виступ легендарних рокерів Scorpions спричинив справжній аншлаг в київському Палаці Спорту. І це не зважаючи на те, що квитки коштували від 300 і майже до 5 тисяч гривень.

  Легендарні Scorpions дали прощальний концерт в Києві. В Палаці Спорту зібралося більше 11 тисяч відданих фанів. Зал був забитий вщент переважно молоддю і рокерами старої закалки. Про те що на сцену вийдуть світові зірки стало очевидно по кількості охорони і заходам безпеки. Глядачам доводилось проходити кілька кордонів охорони. А пресу протримали під дощем аж до самого початку концерту, допоки не було надано дозволу хоча б запустити їх під накриття біля будівлі. Довгоочікуваний концерт розпочався з виступу фіналіста шоу каналу 1+1 "Голос країни" і переможця "Крим Мюзік Фест-2012" Олександра Оніфрійчука. 45-хвилинний виступ його гурту "Strong Time" натовпу сподобався. Але було очевидно, що заплатили вони від 300 – 4990 гривень за квиток, щоб слухати не його! Тож після виступу українця публіка свистом, вигуками і гучними аплодисментами вимагала появи своїх кумирів.
  Після годинної затримки легендарні Скорпіони вийшли на сцену і виправдали всі очікування своїх фанів. Виступ почали з одного з найкращих своїх хітів "Sting in the tail".

  Після виконання парочки треків учасники гурту привітались з київською публікою.Відразу було помітно, що гурт лишень повернувся зі Львову, адже соліст гурту Клаус Майне не просто вивчив український вираз, але й майже без акценту привітався з публікою. "
  Добрий вечір, Київ. Ось ми і зустрілись. Як справи?", - сказав зі сцени Клаус.
  Виступ рокерів супроводжувало вражаюче світлове шоу. Музиканти радували своїх фанатів не лише своїми піснями, але й зробили декому особистий подарунок. В натовп зі сцени полетіли барабанні палички самого Джеймса Коттака.
  Гурт бездоганно відпрацював свій двогодинний концерт, залишивши по собі лише приємні враження.
  Нагадаємо, що Scorpions вирішили залишити сцену після 46 років творчості. Проте прощання затяглося на декілька років. До Києва вони приїхали прощатись з українськими фанатами вже вдруге. Рік тому гурт привіз свій прощальний концерт і був вражена підтримкою українських прихильників. Тому другу частину прощального виступу вирішили повторити окрім столиці ще й у Харкові, Львові і Дніпропетровську.

   

  Джерело:  tsn.ua

Наверх