Головна » Зочотні новини звідусіль » Рокери "KOZAK SYSTEM" і Тарас Чубай пишуть спільний альбом

Рокери "KOZAK SYSTEM" і Тарас Чубай пишуть спільний альбом

 • Рокери

  "Вісім місяців тому почали їздити до Тараса на студію в Гостомель під Києвом і там репетирувати, - розповідає лідер "KOZAK SYSTEM" Іван Леньо. - Пісні підбирали дуже ретельно. В альбомі буде один текст Грицька Чубая (батька Тараса Чубая —  Gazeta.ua) і один Костя Москальця, решта пісень — козацькі. Специфіка проекту у тому, що ритмічну функцію виконує музичний інструмент, який використовують у реггі. Альбом буде на 100% романтичним".

  Раніше гурт " KOZAK SYSTEM" був відомий під назвою "Гайдамаки". Цього року старий колектив розпався. Назва "Гайдамаки" відійшла до колишнього її лідера Олександра Ярмоли, який набрав у команду нових музикантів.

  "За зиму ми приготували нову програму з 15-ти пісень. Сашко Положинський (лідер гурту "Тартак" -  Gazeta.ua) сказав: "Я поважаю цих хлопців, бо це єдина команда, яка так багато працює". Щодня проводимо 4-5 годин на репетиціях. Потім ще цілий вечір пишемося у студії. Ми усі закінчили консерваторію. Тому фахово розвиватися для нас — природно. Появу нового альбому очікуємо у вересні. Думаю, назвемо його, як нашу першу пісню, "Шабля". Автор тексту - київський поет Дмитро Лазуткін. Частину віршів для нас написав Сашко Положинський. Вважаю, його найкращим українським поетом".

  15 червня музиканти спільно з польським колективом "VooVoo" зіграють на центральній площі Праги. 3 роки тому "KOZAK SYSTEM" у складі "Гайдамаків" записали з поляками спільний альбом. За продажами у Польщі він став золотим.

  "На фестивалях одночасно відпочиваємо і працюємо. Ми живемо у своє задоволення. Займаємося улюбленою справою. Тому не розділяємо працю і відпочинок. Завжди знаходимося у творчому трансі".


  Анна БАЛАКИР


  Джерело: Gazeta.ua 

Наверх