Головна » Новини » Рок-гостини на Миколая в Києві 19.12.2014!

Клуб "Rainbow", Київ, 19.12. о 19:00. Відсвяткуймо Миколая в стилі рок-н-ролл!

 • Рок-гостини на Миколая в Києві 19.12.2014!


  В святковий вечір п’ятниці, 19 грудня, в київському рок-клюбі Rainbow (він же Райдуга, ст.м. Гідропарк), відбудеться рок-н-рольний вечір-концерт під назвою «Рок-гостини на Миколая»! В програмі концерту відіграють два київських гурти: СВІТ та Aoba Foonixx, а також гість із братньої Білорусі — лідер гурту «Группировка Беловежская Пуща» Фёдор Міхайлов (Мінськ).

   

  Трохи інформації про склади гуртів, яку вони музику грають та що пишуть самі про себе >

   

  Гурт СВІТ:

  Микола Гилко (бас)
  Даша Гарді (клавіші, вокал)
  Володимир Гуцалюк (барабани)
  Міша Пенедюк (вокал)
  Дмитро Прудкий (вокал, гітара)

   

  «Датою народження гурту можна вважати квітень 2013 року, коли після розпаду гурту МелОрі три його учасники Вова, Діма та Даша вирішили не кидати музику, а створити новий гурт. Так з'явився гурт "Світла Тінь". 2 червня гурт вперше виходить на сцену. В серпні до гурту приєднуються гітарист Богдан і вокаліст Міша, сформувавши таким чином остаточний склад гурту. Наприкінці серпня було прийнято рішення скоротити назву "Світла Тінь" і так з'явився скорочений варіант назви - "СвіТ". Зараз гурт працює над демо-записами свох пісень, також активно готує повноцінну програму для першого сольного виступу.»

   

  Додамо, що попередня «інкарнація» гурту «СВІТ» - гурт «МелОрі» - в 2012 році відіграв на головній сцені фолк-рок фестивалю «Млиноманія». А Міша Пенедюк, вокаліст обох гуртів, брав участь в акустичній програмі «Млиноманії» 2013 і 2014.
  Стиль гурту можна охарактеризувати, як легкий рок з мелодійними клавішними і гітарними соло та чіткими впевненими рифами. В текстах відслідковуються лагідні ліричні вірші, філософські роздуми про життя і навколишній світ, актуальні громадянські та патріотичні мотиви.

   

  Гурт Aoba Foonixx

  Олег «Зьоха» (вокал, гітара)
  Оля (клавіші)
  Денис «Білок» (барабани)
  Олексій «Motion» (бас)

   

  «После нескольких лет молчания, волею Судьбы, всевышнего провидения и пары бутылочек отборного Портвэйна, группа Aoba Foonixx возродилась из пепла... в обновлённом составе, с новым звучанием, с запалом и драйвом мы продолжаем правое дело альтернативного рока. Кто-то назовёт нашу музыку панком, кто-то альтернативой, а иной может и послать нафиг... Так что, до встречи, дорогой друг, на сценах рок-клубов, генделей, фестивалей, электричек, автодорог, крыш и полей планеты Земля:)»

   

  Концерт «Рок-гостини на Миколая» в клубі Rainbow 19.12.2014 стане довгоочікуваним поверненням гурту Aoba Foonixx на сцену в оновленому складі. Незмінним в складі гурту після кількарічної перерви лишився лише автор композицій та мелодій — Зьоха.

   

   

  Фёдор Міхайлов (лідер гурту Группировка Беловежская Пуща, Мінськ)

   

  «Группировка Беловежская Пуща (а также «БП», «ГБП», «Пуща», «Группировка БП») – группа нового белорусского андерграунда, созданная в 2010 году в Мінске Фёдором Міхайловым и Юрием Мамчіцем. Данное словосочетание для названия группы было почерпнуто из городских субкультур. День рожденья коллектива обозначен публикацией «Группировка Беловежская Пуща. Манифест от 13.12.2010» http://vk.com/topic-58058952_29198496, в котором характеризуется концепция творчества группы. Репетиции, сейшены, а также запись материала осуществляются как в различных подвалах, ДК, квартирах, так и на созданной собственными усилиями полуподпольной партизанской indie-студии/лейбле ФМ Studio.»

  «Мы это армагеддон-shanson, second-модерн, pop-стоп, virt-реализм, no rock, dark-эстрада, hard-попс, porno-регги и бульба-jazz белорусского рока! Да здравствует новый андерграунд! Хай жыве ГБП!»

  Манера співу та тексти пісень Фёдора Міхайлова - це старий-добрий радянський панк в кращих його традиціях, приправлений подекуди білоруською мовою та смаковитими відвертими сентенціями. Багато уваги в піснях автор приділяє суворим реаліям білоруського сьогодення, рясно прикрашає тексти нерафінованим, живим реалізмом, піднімає з глибин комусь неприємні, але актуальні проблеми наркоманії, конформізму та бездумності життя багатьох із нас...

   

  Для Вас заграють три різні колективи, поєднує яких, окрім дружби, жива, відверта, непопсова музична творчісь і бажання донести до слухачів своє бачення навколишнього світу, свої думки, мрії, сподівання, переживання - радісні та сумні, ліричні та драйвові! Отож, годі вже читати - приходьте в п'ятницю 19 грудня у клюб Рейнбоу (Райдуга), щоб самим все почути і побачити, поспілкуватись в дружній неформальній рок-атмосфері!!!

   

  Вхід:

  Миколаям, на честь свята, безкоштовний!
  всім, хто прийде з велосипедом, в костюмі св. Миколая або в костюмі конотопської відьми - 25 грн.;
  чувакам з розкішною бородою та всім, хто прийде з працючим фотіком, - 30 грн.;
  всім іншим - 40 грн.

   

  Приєднуйтесь до рок-гостин на Миколая! До зустрічі! 

   

Наверх