Головна » Новини » "Родинна" Млиноманія-2016 відбулась на великій галявині!

Оргкомітет Млиноманії дякує всім за чудовий "родинний" фестиваль 2016!

 • Друзі млиномани! 

   

  5,6 та 7 серпня в долину річки Бог (Південний Буг) з`їхались гурти і музики, митці та туристи, поети та екологи, мандрівники та інші непересічні особистості з усіх-усюд. Залунали драйвові пісні, поетичні рядки, чарівні мелодії, засяяли зорі та Сонце, розгорнулись наметове містечко, волейбольний майданчик, майстер-класи, еко-галявина, дитяча галявина, відбулись квести, екскурсії та кінопокази.

   

  Ювілейна Млиноманія пройшла в родинному, «Light» форматі. На то були об`єктивні обставини. Хоча, фестиваль проведений на великій млиноманській галявині, яка значно комфортніша, мальовничіша та більш простора. Як зазначають гості та учасники фестивалю, Млиноманія-2016 вийшла особливо душевною, радісною і дружньою. Фестивальна галявина прийняла приблизно 700 гостей та біля 100 учасників з Поділля та різних куточків України.

   

  Основні фестивальні дні припали на суботу та неділю – 6 і 7 серпня. Але найзавзятіший народ з`їхався вже 5-го. П`ятниця стала днем розгортання табору, знайомства з новими друзями та зустрічі давніх млиноманів, віршів та пісень біля багаття. 

   

  6 та 7 серпня на сцені фестивалю задали жару мелодійні, драйвові, і як завжди непопсові гурти та акустичні виконавці. Після завершення концерту, учасники разом із гостями запалювали нічний джем-сейшен біля ватри в наметовому містечку. В кращих традиціях Млиноманії)

  Субота, 6 серпня:

  Лофофора Spellbound (Київ)
  Crossworlds (Київ)
  Очеретяний Кіт (Вінниця)
  Теорія Простору (Київ)
  Aoba Foonixx (Київ)
  WTF - Without The Fails (Київ)

  Ведуча - Лілія Чемоданова

   

  Неділя, 7 серпня:

  Степан Горбик (файне місто Тернопіль)
  Олег Сухарєв (Кам`янець-Подільський)
  Один День (Київ)
  Віпассана (Київ)
  Світ (Київ)
  КОЛО (Луцьк)
  Vorobey Sanches (Скала-Подільська) 

  Ведучий - Степан Горбик

   

  Млиноманія дякує партнерам, які надали фінансову, технічну, огранізаційну підтримку:

   

  Чудо дом для Чудо-людей (с. Плахтянка, Киівська обл.)

  Магазин садових товарів Agros-club (Київ, вул. Колекторна)

  Тур-клуб "Бідняжка" (Вінниця)

  А також:

  Начальнику управління культури і мистецтв Вінницької ОДА, заслуженому артисту України Станіславу Городинському

  Печерському сільському голові Вадиму Остапчуку - за вкрай необхідне сприяння у проведенні фестивалю.

   

  Безмежно дякуємо всім: гуртам, музикам, майстрам, поетам, квестерам, журналістам, гостям, місцевим, екологам, панкам, байкерам, металістам, науковцям, плугатарям, чарівникам, бардам, хіпанам, спортсменам, йогам, поліцейським, а особливо - волонтерам - за три захоплюючих дні радості, мистецтва і позитиву!

  Дякуємо Всесвіту за відмінну погоду, три дні та ночі спілкування в чудових історичних та мальовничих місцях, за музику та вірші, за майстерність і невимушеність, за допомогу і щирість, за натхнення та його втілення в життя!

   

  І запрошуємо на наступну Млиноманію-2017 4,5,6 серпня 2017 року!

Наверх