Головна » Зочотні новини звідусіль » З днем Незалежності! Програма святкування Незалежності в селі Печера, або СУБОТНИК Open Air 24-25 серпня!

З днем Незалежності! Програма святкування Незалежності в селі Печера, або СУБОТНИК Open Air 24-25 серпня.

 • З днем Незалежності! Програма святкування Незалежності в селі Печера, або СУБОТНИК Open Air 24-25 серпня!

  В Печері, так само як і в кожному пункті, де є адміністративна влада, святкування Дня Незалежності напевно також відбудеться. Скоріше бо "так треба", аніж через душевний порив людей. Урочисті паради, мітинги, зібрання, концерти поп-виконавців, промови про чергове покращення, унікальність та особливість України та українців... та п`янки-гулянки як на вищому рівні недоторканих можновладців, так і на рівні простого трудового народу, який втомився вже від безладу, що відбувається в країні.

   

  Млиноманія також відзначить Незалежність нашої Батьківщини - в селі Печера, де щороку проходить фолк-рок фестиваль. Але без офіційних промов та затертих шароварних концертів під пивко та горілочку, а трохи по-іншому - проведенням в цю визначну дату, 24 та 25 серпня, ЕКОЛОГІЧНОЇ АКЦІЇ ЗІ ЗБОРУ СМІТТЯ НА МАЛЬОВНИЧИХ БЕРЕГАХ РІЧКИ ПІВДЕННИЙ БУГ! Ми усвідомлюємо, що НЕЗАЛЕЖНІСТЬ без конкретних дій є просто словом, приємним, але далеким від дійсності. Незалежність, перш за все, має бути в свідомості кожного з нас: незалежність від невігластва, злодійського світогляду, та всього того непотребу, яким з народження годують кожного Громадянина України через ЗМІ, "суспільну думку", закони, накази і розпорядження. 

  Радує, що до екологічної акції приєднається сільський голова Печери Вадим Володимирович, який вже традиційно допомагаю технікою та особисто в звільненні від сміття села та околиць, а також регулярно збирає місцевих мешканців на прибирання в селі.

   

  Отож, програма Екологічної акції в Печері 24-25 серпня 2013 року:

   

  23 серпня, п`ятниця, вечір - прибуття та розміщення учасників екоакції.

  24 серпня, субота. День Незалежності. Прибуття учасників екологічної акції. Колективне виготовлення екологічних табличок та плакатів, розробка плану дій та підготовка всіх необхідних засобів для прибирання сміття 25 серпня. Святковий обід по-млиноманськи. Вечірня рибалка.

  25 серпня, неділя. 9:30-10:00 збір в центрі села ПЕЧЕРА волонтерів, млиноманів, селян та всіх, хто хоче звільнити Природу від сміття.

  10:00-15:00 завзяте прибирання сміття. Починаємо з 3-го поля (1 км від Печери в бік с. Забужжя) і йдемо, збираючи сміття в мішки берегом річки до Печери, проходимо під мостом і прямуємо до території фестивалю "Млиноманія" та парку графа Потоцького. Дорогою, в якості відпочинку, розміщуємо таблички та проводимо бесіди в місцях скупчення основної маси "туристів" і сміття.

  Приблизно о 13:00 направляємо двох людей, які тямлять смачно куховарити, на приготування обіду.

  15:00-16:00. Перепочинок, купання, збір екологічної команди для спільного обіду (місце збору уточнюється).

  16:00-18:00 Обід.

  18:00-.... Променади мальовничими стежками Печери, вечірнє вогнище, смажена картопля та риба (якщо впіймаємо), спілкування в невимушеній атмосфері, гітара, пісні та вірші, нові ідеї, враження від екоакції, споглядання нічного неба...

  26 серпня, понеділок. Прогулянки до Буга, доставляємо екотаблички, які не встигли 25.08. Кому треба, їде в місто, щоб встигнути на роботу. Хто хоче - лишається в Печері писати вірші та пісні, малювати, купатись, споглядати та насолоджуватись останніми літніми днями...

   

   

  Є дуже проста формула для процвітання нашої дивовижної, мальовничої рідної країни: треба, щоб кожен усвідомлював ХТО ВІН, ДЕ ЖИВЕ, НАВІЩО І ДЛЯ ЧОГО ЖИВЕ, постійно вчився та робив висновки, чинив по совісті та ставився до себе, інших і навколишнього середовища з любов`ю... Маємо надію, що Млиноманія в цьому контексті робить хоч і маленький, але внесок у розбудову справжньої незалежності країни, у розвиток кожнї людини, як свідомої особистості. Ми усвідомлюємо, що сила - не в натовпі, яким керують як ляльками, а в об`єднанні духовно-, світоглядно-, науково-, творчо- та всебічно-розвинених людей, які СВІДОМО прагнуть до існування гармонійного світу навколо. І які розумійть, куди зараз прямує не тільки Україна, а і все людство...

   

  З днем Незалежності, друзі млиномани та українці!

  Хай не покинуть вас натхнення та сили, щоб ЖИТИ ТА РАЗОМ БУДУВАТИ РАДІСНУ І ПРОЦВІТАЮЧУ УКРАЇНУ!!!

   

Наверх