Головна » Зочотні новини звідусіль » Програма святкування 650-річчя Вінниці

Програма святкування 650-річчя Вінниці

 • Програма святкування 650-річчя Вінниці

  День народження Вінниці, який будуть святкувати цілих два дні, 7 та 8 вересня, пройде з розмахом. У місті будуть діяти сім концертних та розважальних майданчиків. Вінничани танцюватимуть під пісні гуртів С.К.А.Й. та відомих латвійців Brainstorm

  Традиційно вулиця Соборна стане головним святковим центром. Перехожих розважатимуть театр на ходулях, клоуни та ляльки-велетні, які приїдуть із Санкт-Петербургу разом із величезними п’ятиметровими велосипедами. Також на Соборній будуть виступати безліч творчих колективів Вінниці.

  На Майдані Незалежності для гостей та жителів міста презентуватимуть концертну програму “Музиканти посміхаються”. В рамках програми виступлять Національний академічний оркестр народних інструментів України та скрипаль Василь Попадюк зі своїм гуртом “Papa Duke Band”. Біля готелю “Поділля” свою програму презентуватиме організація USAID. Люди зможуть відвідати “живу бібліотеку”, подивитися на ляльковий театр та взяти участь у квест-грі.

  Площу біля вежі у сквері Козицького та вулицю Грушевського “націоналізують” та організують “українське містечко”. Вінничан протягом дня розважатимуть заслужений “народний кум України” Микола Янченко та співак Іван Ганзера. Родзинкою концертної програми стане “Лісапетний батальйон”, відомий своєю піснею про “лісапет”. Люди зможуть відвідати ярмарок ремесл. Усі охочі подивляться або ж візьмуть участь у майстер-класі з ліплення вареників та скуштують вінницького квасу. Одне з підприємств на День міста подарує вінничанам 650-кілограмовий пиріг, який будуть роздавати усім бажаючим та безкоштовно пригощатимуть ним у вінницьких кафетеріях.

  Театральна площа перетвориться на машину часу. Кожен бажаючий зможе отримати на згадку фотографію на фоні будівель Вінниці початку ХХ сторіччя. Паралельно на площі проходитиме концерт під назвою “Знай наших!”, на якому виступлять відомі в Україні вихідці з Вінниці - гурт “La Festa” та Дмитро Шуров зі своїм проектом “Pianoboy”.

  Центральний парк імені Горького віддадуть дітям. Біля фонтану побудують країну “Шарляндію”. Для цього використають близько 300 тисяч повітряних кульок. Тут дітей чекатимуть різні майстер-класи, інтерактивні ігри та конкурси з призами.

  Святкування завершиться концертом на площі Василя Стуса біля “Книжки”. Для вінничан та гостей виступлять Світлана Лобода, гурт С.К.А.Й. та відомий латвійський гурт Brainstorm.

  На другий день святкування відбудеться міжнародний ВІННИЦіАнський кінофестиваль комедійного та пародійного кіно, де пройде зустріч із відомим радянським “Шерлоком Холмсом” Василем Лівановим, відомими акторами Гошею Куценком і Сергієм Бадюком.

  Джерело: 20 хвилин

Наверх