Головна » Зочотні новини звідусіль » Показ документального фільму "Губін" у Вінниці відбудеться 4 грудня 2013 року.

Показ документального фільму "Губін" у Вінниці відбудеться 4 грудня 2013 року

 • Губін. Сільська атракція на 3 дії зі старовинним Млином, рейдерськими забавами, музикою та співами.

   

  4 грудня, в рамках 10-го Мандрівного міжнародного фестивалю Docudays UA на Вінниччині, відбудеться прем`єрний показ нового документального фільму Ігоря Чайки та студії Time Production - «Губін».

   

  В повсякденному житті не кожного дня зустрічається людина, здатна ламати загальноприйняті стереотипи, тим більше, серед сільської місцевості. Не кожен із нас може собі дозволити покинути престижну роботу, забути про статус, попрощатися з комфортом міста і спрямувати своє життя до витоків. Не через якийсь «призив» чи світоглядне вчення, а з власного внутрішнього поклику душі, від нездоланного прагнення пізнання себе та світу навколо, від щирої радості до найпростіших і найдивовижніших речей, які відбуваються навколо. Милуватись краплиною вранішнього туману, розсікати воду дерев`яним веслом, спрямовуючи човна за, чи проти, чи поперек течії часу, будувати дивовижний та, здавалося б, «непрактичний» чудернацький, і, разом з тим, неймовірний світ, в якому все навкруги має значення. Працювати з натхненням, створювати прекрасне, втомлюючись радісною втомою. Пірнати в ополонку зимою, перетворювати побут на витвір мистецтва, будувати віг-вами та очеретяні шалаші, оживляти все навколо: дерево, каміння, стіни, залізо… Грати мелодії на корзинах, дивитись на зірки з Ліжка Часу, ловити коропа на вудку, запрошувати друзів та просто випадкових мандрівників до вечірнього багаття… і посміхатись часові, не лякаючись та не намагаючись вкласти його в якісь рамки…

   

  В середу, 4 грудня, разом з героями стрічки «Губін» ми спробуємо зрозуміти дещо важливе для кожного з нас, доторкнутись до незвичної, для когось дивної, але надзвичайно радісної та захоплюючої філософії буття, подивитись на життя під іншим кутом зору.

  Цей фільм – дещо незвичайна для українського кінематографу робота, бо його не можна однозначно віднести ані до документального, ані до художнього жанру. Картини мальовничої природи села Сокілець і Печера, чарівна за красою долина річки Південний Буг (яку не дарма раніше називали «Бог»), свято музики – фестиваль «Млиноманія», старовинний Млин - шедевр архітектури XIX ст. та його рейдерське захоплення... І все це розмаїття на фоні життя головного героя – Володимира Губіна – який то приймає активну участь в подіях навколо, то ділиться із співбесідниками своєю філософією та світосприйняттям.

   

  Прес-конференція о 12:00. Вул. Соборна, 68, кінотеатр ім. М.Коцюбинського, 3 поверх

  Початок прем’єрного показу фільму «Губін» 04.12.2013 о 15-00. Хто не встигає - не страшно, підходьте по ходу показу)

  Місце проведення – Вінницька обласна наукова бібліотека ім. Тімірязєва, 3 поверх, вул. Соборна, 70.

  Після перегляду стрічки на Вас чекатиме зустріч з головним героєм фільму Володимиром Губіним, режисером та продюсером Ігорем Чайкою, під час якої Ви зможете задати свої питання Володимиру та творчій команді стрічки щодо фільму і життя, поспілкуватись в невимушеній дружній атмосфері.

   

  З інтерв`ю режисера фільму Ігоря Чайки «Телекритиці»: «На відміну від наших попередніх проектів, присвячених проблемам зі свободою слова та негараздам у вітчизняному медійному просторі, журналістським розслідуванням, фільм "Губін" -  це якісно інша робота, що дала нам можливість познайомитись з надзвичайно цікавою, на наш погляд, особистістю і познайомити з ним глядачів»

  «Якщо спробувати дуже коротко охарактеризувати  нашого героя, то, говорячи словами видатного українського філософа Григорія Сковороди: "По-світовому, він - найнікчемніший жебрак, а от по-Божому - найбільший багатій...", - продовжує режисер. - У свої 60 років Володимир Губін, не зважаючи на численні негаразди буття, не втратив щирості світосприйняття,  відвертої відкритості світові та вміння знаходити гармонію у всьому, що його оточує. А щодо презентації, власне, музичного проекту і кліпу «Шабаш» під час прем’єри, то скажу поки що лише про те, що герой фільму має до цих проектів безпосереднє відношення, а в самому фільмі звучить кілька композицій і музика одного з учасників проекту. А більш докладніше про все це (і не тільки), звичайно ж, вже під час самої прем’єри».

   

  Посилання на трейлер: https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=8qQSXZ3bqew

  Групи та зустрічі в соц. мережах та відгуки про фільм:

  https://www.facebook.com/groups/560313970707938/

  https://www.facebook.com/PremeraFilmuGubin?ref=profile

  http://vk.com/film_gubin_in_vinnitsa

  http://a-shkuro.vkursi.com/6367.html

  http://www.telekritika.ua/kontekst/2013-05-25/81953

   

  Отож, запрошуємо Вас 4 грудня подивитись фільм «Губін» та поспілкуватись з режисером і головним героєм стрічки!

   

  ВХІД ВІЛЬНИЙ!

Наверх