Головна » Зочотні новини звідусіль » Останній виступ The Rolling Stones відіграють на фестивалі "Гластонбері"

Останній виступ The Rolling Stones відіграють на фестивалі "Гластонбері"

 • Останній виступ The Rolling Stones відіграють на фестивалі

  Група The Rolling Stones дасть прощальний концерт в рамках фестивалю "Гластонбері" в 2013 році, повідомляє The Daily Mail.

  У 2012 році колективу виповниться 50 років (перший концерт "роллінги" дали на сцені лондонського клубу Marquee 12 липня 1962). На честь ювілею музиканти мали намір організувати ряд святкових заходів. Зокрема, в пресі з'являлися повідомлення про те, що The Rolling Stones можуть відправитися в концертний тур.

  Однак тепер передбачається, що тур не відбудеться. Причиною називаютьстан здоров'я Кіта Річардса - гітарист просто не зможе відпрацювати повноцінні гастролі. Тим не менш, група, найімовірніше, дасть кілька концертів в Європі та Америці.

  Виступ на "Гластонбері" стане останнім шоу з цієї серії. The Rolling Stones раніше ніколи не давали концертів в рамках цього фестивалю. Коментарів від самих музикантів стосовно виступу на майбутньому "Гластонбері", поки не надходило.

  "A Bigger Bang", останній на сьогоднішній день альбом "роллінгів", надійшов у продаж у вересні 2005 року.

  Востаннє фестиваль "Гластонбері" проходив з 22 по 26 червня 2011 року. На захід продали 135 000 квитків. Хедлайнерами на "Гластонбері-2011" виступили Бейонсе, U2 і Coldplay.

  У 2012 році фестиваль проводитися не буде.

  Джерело: Gazeta.ua

Наверх