Головна » Новини » Осіння Зустріч Млиноманів відбудеться 23-25 вересня 2016-го!

Млиноманія запрошує на Осінню Зустріч 23-25 вересня!

 • Осіння Зустріч Млиноманів відбудеться 23-25 вересня 2016-го!

  Казкова долина Південного Бугу невпинно кличе млиноманів до чарівного села Печера! Після фесту пройшов місяць, а багатьох досі не попускає) отой дух єднання, атмосфера творчості, запах багаття, променади до порогів, пісні під гітару до ранку, романтика подільського надвечір'я...  


  Всіх, хто не наспівався, не наспілкувався, не намлиноманився у серпні, млиноманська долина чекає 23-25 вересня!

  Осіння Зустріч Млиноманів - це особлива родинна атмосфера в дружньому колі ентузиастів, екологів, музик, митців, філософів, плугатарів, містян, селян та інших закоханих в Прибузьку Природу особистостей. Будемо активно відпочивати, джемувати, співати, спілкуватись, купатись, гуляти, а також звільняти Природу від сміття. Програма є нижче за текстом >


  На Зустрічі відбудеться підсумковий звіт по Млиноманії-2016 та взагалі всіх Млиноманіях, починаючи з 2007-го. Кожен зможе висловити свою думку про фест, що треба додати, що змінити, щоб вирішити, куди корабель "Млиноманія" полетить далі) Розподілимо обов`язки та скорегуємо плани щодо підготовці до наступної Млиноманії. Визначимо відповідальних по напрямках фестивалю.

   

  Програма Осінньої Зустрічі Млиноманів*:

   

  П`ятниця, 23.09.2016 

  Прибуття і розміщення млиноманів на малій млиноманській галявині в Амфітеатрі. Акустичний вечір біля ватри, вечеря, спілкування.

  Субота, 24.09.2016

  Ранок - прибуття гостей, ранкова кава-чай, сніданок. Хто не встигає до 9-ї ранку, приїздіть коли виходить, але чим раніше - тим краще.

  9:30-10:00 - збір на "трикутнику" біля вказівника "Забужжя" та моста через Буг.
  10:00-14:00 - Екоакція.
  14:00-15:00 - Відпочинок, підготовка до обіду, спілкування, купання в річці.
  15:00-16:00 - Млиноманський обід*
  16:00-16:30 - Висновки і пропозиції щодо плюсів та мінусів "Млиноманії". Обговорення майбутнього "Млиноманії" та екологічних суботників, роподіл робіт з підготовки до Млиноманії-2017.
  16:30-18:30 - Волейбол/футбол/прогулянка загадковими стежками до лісу/прогулянка до Млина, на скелю.
  З 19:00 - Вечеря, яка повільно та цілеспрямовано переходить в поетично-творчий вечір біля вогнища, джем-сейшен, невимушене спілкування, кружку миру, споглядання зірок та радісних миттєвостей буття...

  Неділя, 25.09.2016

  Ранок. Пробудження, чай, ранкові медитації та купання в тумані. Сніданок млиноманів.

  З 10:00 (11:00) - Променад над Бугом/до лісу, споглядання краєвидів, купання, спілкування про світоглядні основи та сутність буття, фотосейшен...
  14:00-15:00 Обід*
  Вечір - від`їзд по своїх містах тих, хто все ще має бажання туди повертатись...

   

  *В програмі можливі зміни, зміщення часу та доповнення.

  Музична частина.

  Осіння зустріч - не фестиваль, і музика буде в акустичному форматі, без установки та гучного звуку. Хоча, пару каструль можна поставити як кухню) Планується пару комбіків для мінімальної підзвучки. Щоб круто заджемити - беріть гітари, дримби, баяни, дарбуки, там-тами, сопілки, скрипки та інші інструменти! Із музикантів для товариства заграють: Міша Пенедюк, проект "Один День" (Київ, авторська пісня), Aoba Foonixx в експериментальному акустичному звучанні (Поділля, панк-рок, романтіка). 
  Долучайтесь до Осінньої зустрічі млиноманів, друзі музики!  МЕНЮ, з огляду на те, що забажаємо готувати:

  - юшка млиномана, куліш козацький, борщ український;
  - плов прибузький, картопля по-селянськи, куліш апетитний, каша гречана/пшенична/перлова тощо;
  - хліб, соління-салати, помідори, гурки, яблука, зелень та інші радощі нового врожаю, цілющі подільські чаї та млиноманські напої. Вносьте Ваші пропозиції, друзі!

  Готувати будемо в п'ятницю вечерю, в суботу - сніданок, обід, вечерю, в неділю - сніданок (обід).

  Вправних куховарів серед нас вистачає) Головне питання - в продуктах. 

   

  Скидон на продукти: 

  > по 50 грн. (хто багатий - може більше:) Картка 5168 7555 2189 4630 (Єгорова Альона)
  > Продуктами/речами.

   

  Дещо можна взяти вдома/на городі, але дещо потрібно купити. Нас буде чимало, тому пропонуємо скинутись на продукти. Хто не має змоги - беріть потрібні продухти з собою, але попередньо узгодьте, щоб всі одне й те саме не принесли).

   

  Що потрібно із харчів:

  Картопля - 10-15 кг, Буряк - 2-3 кг, Морква 3 кг, Цибуля 5 кг, Капуста - 2-3 кг, Помідори - 3 кг, Часник, Перець, Огірки, Яблука, Груші, Сметана, Томатна паста, Мнясо, Сало, Риба, Олія, Хліб, Кабачки, Чай/Кава, Спеції та приправи...

   

  Що треба із речей:

  Серветки, папір, рушники, рідке мило/ миючий засіб, одноразові рукавиці, пакети для сміття (від 120 л), ДТ для трахтора тощо.  > КРУЖКА! МИСКА! ЛОЖКА! Це те, що кожен свідомий млиноман має обов'язково взяти з собою!!! Пластик купляти не будемо!

   

  Екоакція.

  В суботу, 24.09.2016, з 10-ї ранку в рамках Осінньої Зустрічі Млиноманів традиційно проведемо екологічну акцію. Будемо прибирати сміття на узбережжі Південного Бугу та у селі в яру біля струмка, де млиномани-розвідники виявили нове стихійне звалище. Прибиратимем роздільно склотару, склобій, пластик, жерсть та те, що не переробляється. Якщо серед нас будуть художники, намалюємо еко-табличок.

   

  Соцмережі:

  >> Зустріч ВК

  >> Зустріч FB

   

  Питання-пропозиції:

  (098)440*22-38, lelique[a]ua.fm - Олексій

  (095)791*28*88 - Міша

Наверх